reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Kurczę, ewelka, nie wiem jakie są w UK możliwości. Na pewno są jakieś prywatne przychodnie/kliniki, gdzie można zrobić USG. A może w jakimś szpitalu możesz odpłatnie zrobić? To tak jak w Polsce, jak się chce na NFZ, to najczęściej oleją (o ile dostaniesz się wtedy, gdy masz problem). Ja w ciąży, którą poroniłam plamiłam około tygodnia, aż 8 dnia poczułam okropny kurczowy ból, po którym ze mnie chlusnęło.

Tekla - juuuupi!! GRATULACJE!!

Ja dziś delikatnie brudzę. Mierzę z rana temperaturę, by zobaczyć czy spada czy nie. Wstałam rano i w łazience zaczęłam sobie czyścić uszy patyczkami kosmetycznymi. Czyściłam delikatnie, serio. Patyczek mi się jakoś omsknął i poczułam okropny ból w uchu. Aż się położyłam na boku. Przestało mocno boleć, więc myślałam, że będzie ok, ale po chwili poczułam, że mam coraz bardziej mokro w tym uchu. Taak, to była krew ;-) No to wizyta u lekarza. Masakra. Najpierw dostać się do ogólnego, później do laryngologa. Troszkę sobie uszkodziłam błonę bębenkową, ale nie pękła. Co jakiś czas zbiera mi się tam trochę krewki. Chyba lepsze krwawienie z tej dziurki, niż z tamtej :confused2:
 
Tak jest prywatny gin nawet polski ale dziękuje znowu zapłacić 100 funtów i uslyszeć- ja to nic nie wiem... trzeba czekać
 
Ewelka wspolczuje!! U mnie to taki sluz jasny zabarwiony krwia, taka kawa z mlekiem... Kurcze beznadziejnie w uk ze nie ratuja tych ciaz zagrozonych...
 
a teraz na wkładce miałam dosłownie czarną krew, masakra, najgorsze jest to czekanie, nawet nie wiadomo na co

przepraszam że wam truje ale to jedyne miejsce gdzie mogę wyzbyć się emocjii :-:)-:)-(
 
ewelqa - ja też mam czekać.... Wczoraj od rana do 13 miałam krew, a teraz też taką ciemnobrązową wydzielinę, ale bardzo niewiele jej. Będzie dobrze. Przetrwamy to.
 
reklama
Do góry