reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Ewelqa- słuchaj musi bć dobrze i masz tu truć, wyżalać się krzyczeć i w ogóle od tego tu jesteśmy i myślę,że dziewczyny przyznają m i rację, że każda przeżywa, jak drugiej dzieje się źle. My się nie znamy ale jakoś jesteśmy ze sobą związane. Tu na forum, możemy powiedzieć sobie nieraz więcej niż mężowi czy komuś z rodziny, bo w sumie łączy nas ciąża, a ja bardzo emocjonalnie podchodze w ciąży.
Cyntia i Ewqa nie poddawajcie się musicie to przejść i mam nadzieję,że będzie dobrze.
 
Prosze:-)
 

Załączniki

  • 1382039666028.jpg
    1382039666028.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 51
dodam jeszcze że to palmienie jest dziwne bardziej taka brązowa/ciemna krew ale jest też troszkę jasnej...
lez odpoczywaj
i nie marudź ;) - bo jak marudzisz i narzekasz to nie pozytywne nastawienie. A teraz masz pozytywnie myslec ;);)


Sorki kochane nie mialam jak wczesniej napisac.
Zanim do domu przyjechalam cire wykapac do spania itd...
Jestem po lekarzu, 7 tydz [wg suwaka od jutra]
Widzialam fasolke i bijaca pikawe :)
Termin 06.06.2014
Plamienia spowodowane odklejajaca sie kosmowkom [na dlugosci 2 cm] oprocz tego powiedzial ze jakis krwiak jest [ale to tylko napomknal w sumie]
Lekarz dolozyl mi luteine, a jak skonczy mi sie duhaston za te kilka dni [nie zapisywal nowego] to mam brac luteine tylko [miesiac conajmniej] - bo ze duphaston i luteina to to samo, kazal dbac o siebie,
jakby pojawilo sie wieksze plamienie/krwawienie to zglosic sie do szpitala

Lekarz byl NIESAMOWICIE mily, siedzialam z nim i gadalam z 30 minut conajmniej.
Po porodzie pierwszym bardzo balam sie wizyt ginek. spinalam sie - na sama mysl mialam lzy w oczach ze bedzie bolec i nawet 2 tyg temu jak bylam u gin to MASAKRYCZNIE bolalo, a dzisiaj u pana doktora to ja powoli zaczelam sie psychicznie nastwiac ze zaraz bedzie bardzo bolec a on juz mi pokazuje dzidzie -niespodziewalam sie tak delikatnego lekarza - nawet niezauwazylam [niepoczulam!]jak zaczol USG - a pozniej badanie.
Wizyta nastepna 14.11. :)

Zalecil jakies badania - ale teraz niewiem jakie- jutro kukne :D

a oto fotka :
Zobacz załącznik 588749
 
Ostatnia edycja:
Emotikon- gratuluje
ewelqa- krwawienie nie musi znaczyć poronienia. Ja ma tak za każdym razem. 4 razy byłam w ciazy. Mam jednego synka. Teraz tez krwawilam i to dość dużo i byłam pewna ze koniec , a tu na usg bobo z seduchem. Teraz wciąż trochę plamie ale wierze ze bobo wciąż tam jest ( jutro się dowiem). Biorę Lutinus ( mam bo jestem po ivf) i staram się leżeć ile się da ( choć przy moim dziecku to mało możliwe). Wiem ze UK jest straszne. Poszukaj gdzieś może prywatnego usg. Nie koniecznie lekarza tylko gabinetu usg.
Trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry