reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Ja idę już jutro - wiem, że to bardzo za wcześnie, ale zrobię wszystko żeby utrzymać tę ciążę. Jestem po niedawnym poronieniu i jestem bardzo szczęśliwa, ale też ogromnie się martwię. Lekarz będzie marudzić, ale mam to gdzieś :happy:
 
U mnie na pierwszej wizycie, lekarka nie mówiła nic, nawet o pęcherzyku:-(troszke się tym martwie, bo wiele z Was na pierwszej wizycie widziało pęcherzyk. Anna ​wychodzi na to że ja też powinnam dzisiaj widzieć już mojego Bąbelka Z serduszkiem terminu owulacji nie jestem pewna?
 
[/QUOTE] ja dokładnie 13:15 :D
Czad :)
Nie wiem tylko czy od razu będzie mi USG robił, bo mają zwyczaj odsyłać na osobą wizytę na USG. Ale ten lekarz jest położnikiem więc pewnie ma aparat w gabinecie.
Chciałabym mieć dziś kartę założoną... oj bardzo.
 
Ja dziś też wybieram się na wizytę bo mam trochę komplikacji nieliczne bakterie ws moczu, przeziębienie i najgorsze podwyżoszną amylazę, choć w krwi spadła do górnej granicy normy także strach ogromny, ale trzymam kciuki za wszytskie dziewczyny, które dziś będą u gina, mam nadzieję że wszytskie zobaczymy małe pęcherzyki i małe serdusia tak bardzo bym chciała, żeby wszytsko było oki.
Ja pojadę po 16 moja gin nie zapisauje na godziny tylko trzeba swoje wystać jak wrócę postarm się zawitać i powiedzieć jak było i czekam na wieści od Was
 
Witam :) Ja pierwszą wizytę miałam 4 października a następna 18 października :)

4 pazdziernika to cos juz bylo widac ??

ja mam dzis wizyte u nowego lekarza o 18.45 ... zmienilam bo po poronieniu juz sie do tamtego nie wybieram - gosc nie zrobil nic zeby utrzymac tamta ciaze i nie chce znowu tego przechodzic ...

boziu dawno sie tak nie stresowalam ... tez sie naslucham o tym ile waze i ze nie powinnam wlasciwie nic jesc ... kiedy tak sie nei da !!!! trzymajcie kciuki ... to juz prawie 7 tydzie - jak myslicie bedzie juz widac serduszko ??
 
Już po wizycie :)
Krew pobrali m.in. na betę.
Nie wiecie po co robi się progesteron?
Jutro na 10:40 mam USG. Zapisane w systemie jako USG ciąży, lekarz wg obrazu szyjki, pochwy, śluzu stwierdził, że to nic innego jak ciąża.
 
reklama
Progesteron podtrzymuje ciąże. Jest to najważniejszy hormon w czasie ciąży. Jak jest go za mało to są krwawienia i plamienia i może dojść do poronienia.

Ja też już po wizycie :-D
Nie widziałam dziecka, ani serduszka... ale za to widziałam dwa pęcherzyki :-D Jestem przeszczęśiwa ale i okropnie przerażona... nie wiem dlaczego mam taki mały przyrost bety, lekarz się tym nawet nie przejął, dla niego najważniejsze jest to co widać na USG. Jak się spytałam dlaczego nie widać zarodków to powiedział, że przy ciąży bliźniaczej wszystko się opóźnia, bo hormony dzielą się na dwa i takie tam. W każdym razie kazał mi się nie przejmować. Za tydzień kolejna wizyta i mam nadzieję, że zobaczę dwa bąbelki i dwa serduszka. A lekarz to nawet widział jakiś cień ciania w mniejszym pęcherzyku, ja nie bardzo. A tu moje USG:
20131014_145503.jpg
 

Załączniki

  • 20131014_145503.jpg
    20131014_145503.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 180
Do góry