reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
odebrałam wczoraj moje wyniki robiłam test obciążenia glukoza OGTT 75 i cholera wyszło mi podwyższone :wściekła/y: wiem co to oznacza bo w pierwszej ciąży miała cukrzycę... masakra
 
ja również jestem już po wizycie, wyniki są w porządku, dzidziuś również w jak najlepszym porządku, widziałam również bijące serduszko :tak::-) no i dostałam wypragnione l4, także będę teraz miała więcej czasu by do Was zaglądać i wdrożyć się ponownie na BB ;-)
 
Mia a lekarz ci zleci, czy sama zrobilas?
Ja ostafnio tez robikam cukier /zwykly/'na czysto' i wyszedl ok, strasznie sie boje cukrzycy zwlasza ze jeste otyla /wg bmi/

Jak sie 'dziala' gdy ciezarna ma cukrzyce

tak lekarz mi zlecił bo w pierwszej ciąży miałam cukrzyce, robiłam ten test obciążenia co robi się normalnie po 20 tyg. ciąży czyli picie glukozy 75 g i niestety wyszło podwyższone, co prawda nie dużo ale jednak, wiem co mnie czeka, wizyty w poradni diabetycznej co dwa tygodnie, parę razy dziennie mierzenie poziomu cukru glukometrem, dieta a jak to nie pomoże to insulina, niestety w pierwszej ciąży musiałam brać insulinę
 
No jestem po mojej invitrowej wizycie. Bobo jest ,rosnie i jest piekne. MA juz 12 mm. Wiek ciazy ,z okresu ,transweru i usg -taki sam 7 t.4 dzien. Tylko oczywiscie pozostaje mega tajemnica czemu plamie. A niestaty palmaie wciaz ,troszke ale codziennie. Pojde w PL do lekarza. Moze on mi wyjasni. A to moje bobo

zdjęcie (5).jpg
 

Załączniki

  • zdjęcie (5).jpg
    zdjęcie (5).jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 75
Leia, ja w ciąży z Hanulkiem plamiłam od 8tc do 14tc czasem nawet bardzo, strasznie mnie to martwiło, bo pomimo silnej wiary, że wszystko będzie dobrze, w pamięci wciąż miałam stratę pierwszej ciąży w 11tc...
Moja lekarka nie znalazła przyczyny plamień, niektóre mamy tak po prostu mają. Brałam wtedy duphaston.

W tej ciąży kilka razy już mi się zdarzyło lekkie plamienie, ale nieporównywalnie mniejsze niż w poprzedniej, i przyjmuję o teraz spoojnie.
Mam przepisany duphaston, ale wykupić go mam tylko w przypadku kiedy by się plamienie nasiliło.
 
reklama
Dziewczyny super zdjecia, uwielbiam takie ogladac ;-)

Edytka Nie martw sie, ja mialam taka sama sytuacje. Bylam na usg w 6 tc. i byl tylko pecherzyk z cialkiem zoltym. Poszlam za 4 dni i byl juz cudowny zarodek i widac bylo bijace serduszko. Taka zmiana w 4 dni:-) Takze nie martw sie, bo to nie pomaga, bedzie dobrze.:tak:
 
Do góry