reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Alex - świetnie :) Jutro koniecznie pochwal się zdjęciem maleństwa :)

Anno - Gratuluję!!!! Ale piękne bąbelki :-) Lekarz pewnie ma rację i za tydzień będą dwa serduszka:-)
 
Anna! Ale piękne dwa cudeńka :) Ciekawe co u mnie... jeden to już dla mnie cud i dar od Boga, a dwa... oszalałabym, tylko kto by to nakarmił? :)
My to klasa średnia - mąż (prawie mąż, ale nazwijmy go mężem) zarabia sporo, ale niestety odpowiadamy za błędy z przeszłości i za byłe żony i mężów spłacając ich długi... więc trochę ubywa i ciężko czasem. Ale wczoraj sobie powiedziałam i dzisiaj sobie powtórzyłam, że cholera - dobrze się stało, dobrze się dzieje, bo kiedy???
Mam 26 lat - Będę mieć 44 jak moje dziecko będzie dorosłe. Na co mam czekać?

Najbardziej to sie cieszę,że ja jestem zdrowa... tak się bałam, że nie zajdę...

W styczniu miałam usuwany polip endometrialny i tak mnie od tego stycznia już w ogóle straszyli i kazali te pigułki brać...
 
Anna gratuluję!!:) ja idę na wizytę w piątek- mam nadzieję, że u maleństwa wszystko ok i że usłyszę jego bijące serduszko:)
 
....boziu dawno sie tak nie stresowalam ... tez sie naslucham o tym ile waze i ze nie powinnam wlasciwie nic jesc ... kiedy tak sie nei da !!!! trzymajcie kciuki ... to juz prawie 7 tydzie - jak myslicie bedzie juz widac serduszko ??
mea_osi teraz musisz jesc dobrze zeby dzidzia nie miala problemow,
kolezanki syn po poodzie musial zostac w szpitalu 2 tyg z problemami cukrzycowymi bo sie odchudzala.
Najlepiej isc do dietetyka i on ci pomoze, albo poczytac o diecie np. cukrzycowej [sama przegladalam - szczerze to taki zdrowy jadlospis] i starac sie zdrowo odzywiac.

Nie wiecie po co robi się progesteron?.
To takie troche standardowe badanie w trakcie ciazy - on pomaga utrzymac sie ciazy

Nie widziałam dziecka, ani serduszka... ale za to widziałam dwa pęcherzyki :-D (....) A tu moje USG:
Zobacz załącznik 588048
anna_ gratuluje 2 kruszynek :)

trzymam kciuki za kolejne wizytujace :)
Ja dzis po wstenych badaniach ogolnych, mocz morologia cukier,
co tam pozniej zleci to 'dorobie' :)



EDIT ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
kochane dzis robialm sobie badanie glukozy,
powiedzcie mi cz y 'lyk grysiku' mogl sfalszowac wynik ?
[doslownie rano sie zapomnialam i lyklam grysiku [kaszka manna z bobovity - bez dodatku cukru]
corki zeby sprawdzic czy dosc cieply]
 
Ostatnia edycja:
emotion_sickness myślę, że tak - choć niewiele, ale mógł. Nie powinno się też pić nic, żeby nie rozcieńczyć krwi... zawsze piłam, dopóki nie okrzaniła mnie Pani poborowa od krwi w mojej przychodni.
 
emotion - mój narzeczony jest cukrzykiem typu I i gdy spytałam czy łyk kaszy manny mógł zmienić wynik, powiedział, że oczywiście. To, że coś nie ma w sobie saharozy, nie znaczy, że jest bez cukrów. Laktoza (mleko) jest cukrem, a sama kasza manna jest węglowodanem, czyli masz 2 główne składniki wpływające na poziom glukozy we krwi. Cukier koniecznie trzeba badać na czczo - czyli minimum 6 godzin bez jedzenia.

anna - podwójne gratulacje!! Ale Ci zazdroszczę!!


Co do moich badań: mam pęcherzyk o średnicy 0,4 cm z efektem "halo" i nic tu się nie odkleja. Plamienie nie wiadomo skąd się bierze. Mam czekać i nie szperać w internecie. I przyjść za 3-4 tygodnie :-D I zaufać Opatrzności. I mimo mocno rosnącej bety mam jeden pęcherzyk ;-)
 
reklama
Do góry