• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Nie ma co dramatyzowac, ja się spodziewałam ze będę miała, w końcu prawie całą ciąże miałam bakterie w moczu i ani razu antybiotyku na to nie dostałam.
Zresztą czego ja w tej ciąży nie miałam.... :( Aż mi się wierzyć nie chce jak jedna osoba a dwie totalnie inne ciąże, dosłownie wszystko odwrotnie.
Oby tylko już nic wiecej nie wyszło !
ja wyniki moczu mam idealne od samego początku więc to też nie jest regułą, teraz się zastanawiam czy mąż mnie zasyfił czy ja męża :-D
 
reklama
Ale jak wy piszecie czy dzwonicie to p[o nazwisku was kojarza? Czy musicie opisac ktora to? Czy jak? [w razie co pytam][

Mnie mój lekarz kojarzy po nazwisku, ale może ze względu na to, że dość często od początku miałam wizyty, a dodatkowo nazwisko specyficzne :P

Miałam gbs robiony w 35 tc i wynik negatywny. A nic nie płaciłam, bo dostałam skierowanie.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry