Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
u mnie za 2 tyg wizyta [ale juz pisalam dlaczego takJAk ogladam relacje z porodówek na Tlc tam praktycznie każde dziecko jest sniete i niedotlenione ale po tych gazach co matki wdychają, i tam troche czasu mija zanim zaczynają sie drzeć, ja bym umarła chyba a te polóżne totalnu luz
NA końcówce powinny być chyba częstsze wizyty jak to u Was wyglada, ja mam normalnie co 2tyg wiec teraz jak sie nie dostane do szpitala to co tydzień jak nic
Asica a czemu juz ostatnia wizyta? Teoretycznie teraz w ciągu 4 tyg nikt Cie nie będzie badał?
Prawie dostałam zawału
Kamień spadł mi z serca, że wszystko dobrze. W ciągu tyg mam zrobić badania krwi i moczu i zaliczyć kardiologa, potem mam się pokazać u doktorka i będziemy ustalać termin CC 
