• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Ja też po wizycie. Maluszek sobie rośnie, ma teraz niecałe 3kg, więc więcej niż Hania w chwili urodzenia. Ma lekko powiększoną lewą nerkę, ale gin twierdzi, że mieści się w granicach normy, więc nie powinniśmy się mocno niepokoić.
Ja ważę 69kg, więc mam +15:baffled: Liczę że zejdzie tak szybko jak po pierwszej ciąży.
Byłam w szpitalu, za 2 tygodnie ustalamy termin cc, najprawdopodobniej będzie za 3 tygodnie:-)
Jejku, ale szybko zleciało.
 
Klaudynaaaa, to trzymam kciuki, żeby jutro na wizycie wszystko sprawnie poszło :tak:

Lasotka, no to już niedługo będziesz miała malucha przy sobie ;-)

Jak wczoraj mnie pani zważyła to przeżyłam szok. W dwa tygodnie przytyłam 3 kg!!! :szok: Za duo słodyczy jem :baffled: I tak jak sobie wyliczyłam to od początku ciąży przytyłam około 6 kg. A sporo ważyłam przed... mam nadzieje, że jakoś to wszystko zlezie po porodzie...
 
Gratuluję udanych wizyt dziewczyny i trzymam kciuki za kolejne!

Ja mam wizytę za tydzień, ale jutro skoczę do lekarza po wyniki morfologii i moczu, żeby mi wpisał w kartę ciąży, bo przez tydzień różnie może być, a dobrze by było, żebym miała aktualne wyniki.
 
gratuluję wizyt kochane, i trzymam kciuki za jutrzejsze :-*
ja też już po, wszystko jest dobrze, wyniki krwi mi się poprawiły, ale mam dalej brać biofer na anemię i aspargin bo mam czasami skurcze brzucha jeszcze i łydek, z szyjką ok, Uleczka ma wszystkie wymiary prawidłowe, cieszyłam się bo dokładne usg mi zrobiła, waży teraz 2205g i mierzy ok 42 cm, dość duża ta moja córeczka :-D na następnej wizycie będę mieć ten wymaz na paciorkowce robiony, no i mam zrobić badania: morfologie i mocz, i za 3 tyg następna wizyta, jestem bardzo zadowolona ze zmiany ginekologa :-D
i u mnie 15kg na plusie :-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry