reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Klaudynka- ja miałąm prawie tak samo, tylko, że jak wyszłąm ze szpitala, to oszczędzałąm się, ale nie leżełąm jednego dnia bvo wyszłąm do sklepu i czop mi odszedł, teraz więcej leżę, ale i tak troszkę wychodzę bo bym niewytrzymałą, zresztą moja ginka twierdzi, że mam funkcjjonować normalnie, a połóżne gadły wkółko leżeć. Właśnie jak emotion napisała, że też ją straszyli wczesnym porodem, a póżniej mała wyjść nie chciała, więc moim zdaniem trzeba to zrónoważyć.
Ja miałąm skurcze tak jak Ty , szyjka 1,8 mieciutka, no i rozwarcie na 1 cm, także praktycznie jadę z Tobą na jednym wózku i u mnie też zaczęło się w 35 tyg, a dziś mam 36tc:)
 
Klaudyna uważaj na siebie! ja w 34 też musiałam leżeć. 2tyg luteina i magnez, mała główką strasznie napierała jakby wyjść już chciała. Teraz 38tydz wg usg, tabletki odstawione 2tyg temu i nic się nie dzieje.... siedzę jak na szpilkach. Ale Twoja Malutka niech jeszcze posiedzi troszkę w brzuszku :)
 
klaudyna ten ordynator wysoki siwy Cie badal? jak ja lezalam na lutyckiej to pojego badaniu odszedl mi czop a inne laski szybciej rodzily hihi. takze uwazaj i nie daj sie mu za czesto badac no chyba ze chcesz urodzic. lezysz na patologii? tu gdzie jest tez poloznictwo czy na porodowce?
dokładnie ten i własnie po badaniu zauważyłam, że mam brązowe upławy (wcześniej ich nie było) ale lekarka inna powiedziała, że to od badania...jutro chyba też będzie mnie badał, bo w poniedziałki bada wszystkie pacjentki, mam nadzieję, że nic nie przyspieszy:eek:
leżę na patologii na przeciwko porodówki :-) jestem po kolejnym juz ktg, po pierwszym niepokoiły ich ruchy Małej, że za mało i zrobili mi usg, sprawdzali przepływy i są ok, a teraz nie podobało im się tętno, że za niskie, ale wczoraj było podobne, wiec chyba sprawdzą to jutro znowu, ale jestem dobrej myśli, niech sobie posiedzi jeszcze :-)
i dzięki, że trzymacie kciuki i że mogę do was napisać, od razu mi lepiej jakoś :-)
 
klaudyna ja tez najpierw plamilam po jego badaniu i tez mi mowili ze to normalne a pozniej czop mi odszedl a laskom poprzysieszal porody. a to badanie z tymi 20 learzami patrzacymi na to co robi ordynator to masakra....
 
o kurcze to ładnie...ciekawa jestem co dzisiaj powie bo będzie chodził po oddziale, ale nie wiem czy badał też...wczoraj jak mnie badał to było innych 3 :-)
 
reklama
pewnie bedzie badal bo poniedzialek. tam jest taki lekarz mlody Tomasz ma na imie i on zawsze siedzial na krzeselku obok podczas badania zara obok mojego tylka hihi a ordynator badal a watacha lekarzy stala za mna i sluuchala co ordynator stwierdza hihi
 
Do góry