halina1982
Fanka BB :)
nathani niestety ta końcówka jest uciążliwa, czas dłuży się przeokropnie, czekanie dobija :-( chciałoby się już malucha przytulić a on ani myśli o wyjściu
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
hehe no niestety ktos musi robic statystyki - wypadlo na nas ze mamy ta 'druga polowke terminu' do rodzenia![]()
musimy to przetrwać 
to cale odejscie wod jak to w filmach pokazuja to fikcja - zadkoooo kiedy sie zdaza wiec nie przejmuj sieAsica jak ja doczekam do 38 tc to też jadę na mega zakupyja tylko mam obawy, żebym nie popłynęłą na tych zakupach
) zawsze kogoś mam pod ręką bo jak mnie zaleje, to bynajmniej nie spalę się ze wstydu sama
![]()