reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Wszystkie moje kolezanki chwala cc i ze podziwiaja mnie ze 4 raz sn. Ja moge wypowiadac sie w sprawie sn. Cc tylko z opowiadan.
 
reklama
A ja Wam powiem, że cesarka cesarce nie równa... Pierwsza- doszłam do siebie megaszybko, ale odczuwałam ją potem cały czas. Druga- tragedia dwa tygodnie z życia wyjęte, ale teraz już nie odczuwam jej...
 
A ja mialam sn i 2 cc i sn wspominam traumatycznie ale zw na zakończenie bo mialam pozniej zabieg. A cc super sam poczatek ale po znieczuleniu dziękuję bardzo. Po sn laski śmigaja 3 h później a tu lezysz i zwijasz sie z bólu. Sa środki pbolowe. Niewieze ze sa kobiety ktore z nich zrezygnują. Jak sie najadlam lekow to bylo super :)
 
reklama
Kaira ja dostałam środki przeciwbólowe te w kroplówce po cc, a potem zupełnie wyleciało mi z głowy, że przecież mogę iśc po tabletki dopiero w dniu wypisu mi koleżanka z łóżka obok przypomniała, ale stwierdziłam, że skoro wytrzymałam tyle to wytrzymam bez nich. Zresztą wolałam leków Marcelowi nie dokłądać jakby się mleko pojawiło. Ale przyznam bez bicia, że kilka dni po cc wzięłam ketonal, bo nawet pójśc do toalety nie mogłam- taki ból. Myślałam, że mi igły zaszyli w środku:)))
 
Do góry