reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

emotion_sickness

mama szkrabusia =)
Dołączył(a)
12 Marzec 2012
Postów
2 007
Miasto
malopolska/irlandia
Takie miejsce zeby troche podyskutowac
o stronie 'lekarskiej' ciazy,
Wizyty, zdiecia usg, zapytania o potrzebne badania :-)

Kiedy pierwsza wizyta ?
wooten.gif

 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jutro, tj. 14-10, o 13:15 :)

Nie wiem jeszcze co mnie czeka na tej wizycie, pewnie badanie, mierzenie (to dopiero będzie, bo za duża jestem wg lekarzy...) i może karta? Ale kart ponoć nie chcą na pierwszych wizytach zakładać.
Na pewno skieruje na betę (to prywatna przychodnia, a badanie za free), na usg.
Ciekawa jestem co to za lekarz... nie znam go, a nie ukrywam, że zależało mi na wizycie jak najszybciej.
 
reklama
Ja mam wizytę dziś o 13:20 więc gąska razem będziemy dzieciaki oglądać :)
Bardzo się stresuje...w poprzedniej ciąży na pierwszej wizycie dzieciaczek już był za mały a u mnie nie ma mowy o gdybaniu na temat terminu owulacji. Moje dziecko ma dziś skończony 4 tydzień (6 tydzień ciąży) tak więc serduszko musi bić i maluszek musi mieć powyżej 5mm. Błagam niech tak będzie...
 
Do góry