reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, usg

Dorota_87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Sierpień 2016
Postów
268
[emoji173]
1478198075-1d1mld.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wczoraj byłam na pierwszej wizycie, ciąża młodsza o kilka dni niż z terminu OM, wg usg wczoraj był 5t5d. Ciąża umiejscowionna dobrze, serduszko bije więc to najważniejsze! :) zmartwiło mnie tylko to, że na usg było wydać cechy odklejającej się kosmówki ;( dostałam Luteinę na podtrzymanie i nie mogę już pracować, mam unikać skupisk ludzi by nie zachorować oraz oszczędzać się. Czy któraś z Was miała podobny problem na początku ciąży? Dodam, że w poprzedniej ciąży wszystko było ok...
 
reklama
Wczoraj byłam na pierwszej wizycie, ciąża młodsza o kilka dni niż z terminu OM, wg usg wczoraj był 5t5d. Ciąża umiejscowionna dobrze, serduszko bije więc to najważniejsze! :) zmartwiło mnie tylko to, że na usg było wydać cechy odklejającej się kosmówki ;( dostałam Luteinę na podtrzymanie i nie mogę już pracować, mam unikać skupisk ludzi by nie zachorować oraz oszczędzać się. Czy któraś z Was miała podobny problem na początku ciąży? Dodam, że w poprzedniej ciąży wszystko było ok...
Ja mam dokładnie to samo też pierwsze usg 5t5dz, też ciąża o kilka dni młodsza niż z om. Podejrzenie krwiaka lub z uwagi na bardzo wczesną ciążę nie do końca połączona kosmowke z czymś tam [emoji6] Dostałam duphaston na podtrzymanie. Zakaz dźwignia i przemeczania się ale mogę normalnie funkcjonować. Wizyta była 16.11 i od tego czasu odpukać nie mam krwawienie ani innych niepokojących objawów

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry