reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty/badania/wyniki

Gratuluję wizyty emi_lia:)

Ja już też po pierwszej wizycie. Jak na razie jest dobrze. Dzidzia okazała się o tydzień większą, choć nie wiem jak to możliwe. Poszłam 6t6d a ż rozmiarów był 8tc. Dzidzia 1,47cm i serduszko 150. A oto mój dzidziolek. Oczywiście płakałam bardzo. Nie wiedziałam czego się spodziewać po tej wizycie.
Piękna dzidzia-gratuluje z całego serducha:)
 
reklama
Az sprawdziłam zdjęcie mojego styczniowego syna ,z 7t5 d mam takie ..i jest o połowę mniejszy od twojej dzidzi ! A urodził się 10 dni przed terminem z OM i ważył 4 kg [emoji23]

Nie wiem:-D wydaje mi się że dzidiol wygląda duży na tym ujęciu akurat. Lekarka mi mówiła, że dzidziol jest zaznaczony strzałką, a nad nim ciałko żółte, które wygląda jak głowa i daje wrażenie dużego bejbika, bo z długości 1,47cm to właśnie wypada ok 8tc.

Następna wizytę mam państwową 13.06 więc jestem ciekawa co tam wyjdzie.
 
Gratuluję wizyty emi_lia:)

Ja już też po pierwszej wizycie. Jak na razie jest dobrze. Dzidzia okazała się o tydzień większą, choć nie wiem jak to możliwe. Poszłam 6t6d a ż rozmiarów był 8tc. Dzidzia 1,47cm i serduszko 150. A oto mój dzidziolek. Oczywiście płakałam bardzo. Nie wiedziałam czego się spodziewać po tej wizycie.

piękny bobas:-) :)
 
Zdjecie dzidziola.z.7.06, jest niewyrazne ale.i tak jestem w tej fotce zakochana;)
 

Załączniki

  • IMG_20180607_160829.jpg
    IMG_20180607_160829.jpg
    671,1 KB · Wyświetleń: 155
Gratuluję wizyty emi_lia:)

Ja już też po pierwszej wizycie. Jak na razie jest dobrze. Dzidzia okazała się o tydzień większą, choć nie wiem jak to możliwe. Poszłam 6t6d a ż rozmiarów był 8tc. Dzidzia 1,47cm i serduszko 150. A oto mój dzidziolek. Oczywiście płakałam bardzo. Nie wiedziałam czego się spodziewać po tej wizycie.

Wow bardzo duzy ale moze owulacje mialas jednak wczesniej :)

U mnie 6tyg 5dni dzidzia byla 1cm.

Dzis juz 11 tydzien, mamy skan 27.06 i bedzie badany pod katem zespolu downa etc.
Martwie sie ale to rutynowe badanie, i tez nie ma przeslanek zeby cos bylo zle.
Podobno jak sor widzi dziecko w 12-13 tyg to jest szok w porownabiu fo tej fasolki z 6 tyg

Ktora z was miala skan w 10-11 tyg? Pokazcie!
 
reklama
Do góry