reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

AniolekBB

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Październik 2012
Postów
2 059
Miasto
Podbeskidzie
Witam, zakładam nowy wątek, tutaj będziemy dzielić się naszymi relacjami z wizyt u lekarzy, chwalić zdjęciami dzidziusiów na USG itp. Zapraszam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Melduje się po wizycie, Na USG widoczny pęcherzyk 6 mm z ciałkiem żółtym, ładny okrąglutki, lekarz mówi, że wszystko na dobrej drodze, za tydzień mam przyjść na kontrolne USG, co mnie zaskoczyło Bezpłatne - żeby zobaczyć zarodek i ewentualnie serduszko mówiłam mu że cykle z reguły mam 31-32 dni więc podejrzewam owulację późno:) Cieszy mnie to, że ciąża umiejscowiła się prawidłowo w macicy, karte ciaży mi już też założył, przepisał mi także luteine dopochwowo na te bóle podbrzusza, dał też nr komórki w razie gdybym nie daj Boże zaczeła plamić itp. Tak więc z wizyty jestem zadowolona :) aaaa i według USG to 5 tydzień TP wyznaczył na 08.04.2014r.
Miłego wieczorku.

Zobacz załącznik 576232
 
Ostatnia edycja:
Aniołek, gratuluje!!! Piekny pęcherzyk i pięknie umiejscowiony, tylko się cieszyć :)))

Moj pęcherzyk w sobotę miał 10 mm, i tez ciałko widziałam w 3D :)) piękne uczucie.
Niestety progesteron mam troche niski około 10 i możliwe, ze dostanę leki, w piątek będę wiedziała.
 
Aniolek super:)

Idąc za Twoim przykładem i próbując się nie zamartwiać ja też wklejam swój pęcherzyk..a co tam. Liczę, że jednak zobaczę coś tam więcej za te dwa tygodnie....

usg.jpg
 

Załączniki

  • usg.jpg
    usg.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 376
Ja na USG byłam w poniedziałek. Pęcherzyk ma 7,7 mm, ciałko żółte 2,3 mm. Na kolejne USG idę za ok. 3 tygodnie, czyli będę dokładnie w 8 tygodniu i 2 dniu. Wczoraj byłam u gina. Założył mi kartę przebiegu ciąży i zlecił badania, które mam zamiar zrobić za dwa tygodnie przed kolejną wizytą u niego. Także obecnie "cieszę się" piękną pogodą - przysypiając na biurku w pracy... nie mogę się powstrzymać :/.
 
reklama
To ja też się podzielę moją fasolką :)))
Pierwsze USG miałam 6 sierpnia :) a następna wizyta 4 września i już nie mogę się doczekać :))))

CAM00177.jpg
 

Załączniki

  • CAM00177.jpg
    CAM00177.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 298
Do góry