reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Witam,

dzisiaj po wizycie Maluch wazyl 4200! Decyduje sie na cc w takim przypadku, tym bardziej ze lekarz zasugerował ze on moze byc nieco wiekszy bo jest wzrostem duzy i pomiar moze tego do konca nie uwzgledniac.Maluch juz gotowy do porodu, organizm tez, a na KTG zadnych skurczy ani nic.
Ciecie cesarskie mam w poniedzialek popoludniu - czyli jutro, mam sie stawic na ok 15 wiec pewnie zanim dojde do siebie to bedzie juz noc. Jesli bedzie wszystko w porzadku to w srode popoludniu wychodze. Trzymajcie kciuki, poinformuje ktoras z Was jak juz bedzie po wszystkim :)
 
reklama
Loka gratuluję serdecznie:) Trzymam kciuki za Ciebie i Maluszka:)

Byłam na KTG i wszystko ok. Zero skurczy, jeszcze 1cm szyjki, żadnego rozwarcia tylko Kubuś na chwile sie zagubil na opisie KTG az sie zestresowalam bo zanim zapis sie skonczyl to raz mial tetno 190 raz 106 i otem zniklo:/ Ale znalazl sie zaraz;)
 
Loka gratulację! Szczerze zazdroszczę, ze już jutro będziesz miała synka przy sobie. Czy jest jeszcze jakiś powód do cc oprócz wagi maluszka? U nas karzą rodzić bez względu na wagę niestety, a też wolałabym takiego bąbla nie rodzić naturalnie.
 
Loka ale masz fajnie. Juz jutro cc:-) ja jutro do szpitala a cc się zobacz kiedy....
Jak nie uda mi się napisać z tel to napisze do Kroczka :tak: No chyba, że ty Kasiu tez w szpitalu wylądujesz;-);-)
 
Loka gratulację! Szczerze zazdroszczę, ze już jutro będziesz miała synka przy sobie. Czy jest jeszcze jakiś powód do cc oprócz wagi maluszka? U nas karzą rodzić bez względu na wagę niestety, a też wolałabym takiego bąbla nie rodzić naturalnie.

waga generalnie nie jest powodem z medycznego punktu widzenia. Lekarz mi to jakos tłumaczył jak oni na to moga spojrzec i to wszystko zalezy od tego kto mnie bedzie prowadzil w szpitalu. Ale ja nie moge tez czekac dłuzej niz do terminu z uwagio na cukrzyce - wiec albo wywolywanie porodu albo cc. Ugadałam lekarza i bedzie cc, moze wyrodna ze mnie matka ale to moj pierwszy poród i waga 4200 mnie przeraża. Szczerze mowiac mialam nadzieje ze poprzednie usg kłamało co nieco i teraz wyjdzie max 3800, ale cóz :) no trudno

Loka ale masz fajnie. Juz jutro cc:-) ja jutro do szpitala a cc się zobacz kiedy....
Jak nie uda mi się napisać z tel to napisze do Kroczka :tak: No chyba, że ty Kasiu tez w szpitalu wylądujesz;-);-)

moze tez bedziesz miala jutro? albo najpozniej pojutrze? dla mnie dzisiejsza noc jest koszmarna, boje sie i ciecia i tego jak bedzie z nowym członkiem rodziny i w ogole chyba troche mnie sytuacja zaczyna przerastac, ale co zrobic..:) juz za pozno
 
L-oka powodzenia!!!!! Będzie dobrze, to co nieznane, niepewne może stresować.
Truskawkowa, oby czas oczekiwania był jak najkrótszy, to i stresik mniejszy :-)
 
reklama
Ja po wizycie, mam 4 cm rozwarcia i córcia pcha się na świat. Podobno do jutra powinna się urodzić. Jeszcze jestem w domu ale jak tylko skurcze będą częstsze to jadę do szpitala.
 
Do góry