reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
I ja jeszcze zostaje na placu boju :)

Wczoraj dzwoniłam do przychodni żeby sie umówić na rutynową wizytę przedporodową to uwaga....uwaga.... chcieli mnie "wcisnąć" na 9 maja :( :(
Wiec to może jakiś znak, że nie ma szans na wcześniejszy poród buuuu
Na szczęście udało na przyszłą środę.

Więc kobietki czekam niecierpliwie, niech sie dzieje wola nieba ....
 
I ja jeszcze dziewczyny zostaję!!!!!!!!!!!!

Wczoraj byłam na KTG i wprawdzie zapisały sie jakies wieksze skurcze ale to jeszcze nie rokujace poród:wściekła/y:

Więc czekam, wizyte mam dopiero po świętach, więc wtedy dowiem sie czy cos ruszyło sie z rozwarciem.

A zadzwoniłam też wczoraj do szpitala spytac sie kiedy ewentualnie po terminie mogłabym sie zgłosić to min 14 dni po, bo maja przepełnienie i nie przyjmują bez zaawansowanej akcji porodowej:no: No więc czekam
 
Jestem po wizycie wszystko zamkniete mały wysoko waży sporo bo ponad 3500 niestety wód nadal bardzo dużo :-(
Do szpitala mam się zgłosic 23.04 o 8.00 na czczo i jak nie będzie armagedonu w postaci 100 nieplanowanych cesarke to tniemy :)
 
reklama
Do góry