reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i zalecenia pediatry

Monika z tego co wiem to przy salmonelli wystarcza leczenie ambulatoryjne,jesli u dziecka nie ma oznak odwodnienia i podajesz sumiennie antybiotyk to nie ma powodu aby Twoje dziecko lezalo w szpitalu!Zdrowka :)
 
reklama
Byliśmy ze Staśkiem na szczepieniu, przy okazji lekarka obejrzała siusiaka i dała nam skierowanie do chirurga:confused::szok:

Dziwne, do tej pory nasza stała pediatra i druga z bilansu dwulatka stwierdziły, ze nie jest tak źle, żeby jeszcze poczekać.

musze skonsultować się z naszą lekarką. Mam nadzieję, że obejdzie się jednak bez zabiegu. Jako fanka medycyny naturalnej, jestem straszną przecwiniczką chirurgicznych interwencji:sorry2:

a przy okazji nie wiem czy Wam się chwaliłam, że bioenergoter.... wyleczył mnie z moich problemów (pamiętacie zawroty głowy itd.).

Toska to skierowanie nie oznacza jeszcze konieczności zabiegu. Mojego Czarka siusiak jest właśnie pod kontrolą chirurga dziecięcego, który ocenił na kontroli kilka dni temu że nie jest źle i jak zwykle kazał ściagać przy kąpieli napletek ile się da. W wieku naszych chłopców z tego co mówi zabieg nie jest konieczny chyba że dzieciak łapie częste infekcje dróg moczowych.
 
Szczepicie swoje dzieciaczki na grypę????
My w ubiegłym roku szczepilismy i teraz mówią że trzeba kontynuować...
Na razie Zu chora, ale myślę że jeszcze we wrześniu nam się uda.​
 
Ja chciałam dziewczyny szczepić na grypę.:tak:Z Weroniką póki co problemu nie ma, bo Ona już kiedyś była szczepiona więc tylko 1 dawka Ją czeka. No i na razie jest zdrowa. Gorzej z Magdą, bo Ona musi być szczepiona 2 razy, a jeszcze miałam Ją teraz na pneumokoki zaszczepić. Po rozmowie z lekarką ustaliłyśmy, że lepiej najpierw zrobić pneumo, odczekać 6 tygodni i zrobić pierwszą na grypę i za 4 tygodnie drugą i wtedy się spokojnie wyrobimy do końca października. No ale teraz jak Magda chora i trzeba przeczekać chyba ze 4 czy 6 tygodni po antybiotyku to nie wiem jak będzie.:no:
A meningo u obu panienek mam już zaszczepione więc z głowy.
 
reklama
Dzagud po antybiotyku trzeba odczekać ze szczepieniem dwa tygodnie:tak:

My szczepimy chłopaków tylko wersję obowiązkową więc i na grypę nie będziemy szczepić
 
Do góry