reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty i zalecenia pediatry

Jak was czytam aż zazdroszczę. Do pępuszka najpierw był oscanisept teraz roztwór fioletu.
Kąpię oczywiście codziennie. No i jestem na pieluchach tetrowych i całodniowym wietrzeniu pupy. Do tego dwa razy dziennie moczenie pachwinek w misce z wodą z kalią. po każdym siusianiu przemywanie wacikiem z kalią. To teraz wcześniej było co trzy godziny oblewanie pachwinek filotem na wodzie. A wszystko najprawdopodobniej uczulenie na husteczki i nie wiadomo czy nie na pampersy. Pachwinki okropne rany tak mnie wypisali ze szpitala do domu. No i do tego maść. Ale zaczyna się goić ładnie więc leci już z górki. Za tydzień wizyta u pediatry. Później standart usg bioderek, usg główki, kontrola w poradni dla wcześniaków.
 
reklama
Jak was czytam aż zazdroszczę. Do pępuszka najpierw był oscanisept teraz roztwór fioletu.
Kąpię oczywiście codziennie. No i jestem na pieluchach tetrowych i całodniowym wietrzeniu pupy. Do tego dwa razy dziennie moczenie pachwinek w misce z wodą z kalią. po każdym siusianiu przemywanie wacikiem z kalią. To teraz wcześniej było co trzy godziny oblewanie pachwinek filotem na wodzie. A wszystko najprawdopodobniej uczulenie na husteczki i nie wiadomo czy nie na pampersy. Pachwinki okropne rany tak mnie wypisali ze szpitala do domu. No i do tego maść. Ale zaczyna się goić ładnie więc leci już z górki. Za tydzień wizyta u pediatry. Później standart usg bioderek, usg główki, kontrola w poradni dla wcześniaków.
Ja pierdziele!!! W takim stanie wypisali dzidziusia? Skandal!!!
 
moja Jula też miała na początku problemy ze skórą i połozna zaleciła kąpiel w krochmalu- rewelacja wszystkie dolegliwości znikneły- może spróbuj ???
 
Jak was czytam aż zazdroszczę. Do pępuszka najpierw był oscanisept teraz roztwór fioletu.
Kąpię oczywiście codziennie. No i jestem na pieluchach tetrowych i całodniowym wietrzeniu pupy. Do tego dwa razy dziennie moczenie pachwinek w misce z wodą z kalią. po każdym siusianiu przemywanie wacikiem z kalią. To teraz wcześniej było co trzy godziny oblewanie pachwinek filotem na wodzie. A wszystko najprawdopodobniej uczulenie na husteczki i nie wiadomo czy nie na pampersy. Pachwinki okropne rany tak mnie wypisali ze szpitala do domu. No i do tego maść. Ale zaczyna się goić ładnie więc leci już z górki. Za tydzień wizyta u pediatry. Później standart usg bioderek, usg główki, kontrola w poradni dla wcześniaków.
A probowalas skore smarowac wlasnym mlekiem i zostawiac do wyschniecia? To naprawde dziala ja tylko to stosuje. Tak mi zelecila pediatra.
 
Skrzat własnie położna była zaskoczona że takiego mi go wypisali ze szpitala ja męczę się już w domciu z tym prawie tydzień ale jest duża poprawa i coraz łatwiej. Jutro znów przychodzi położna zobaczymy co powie.
Sara w tym problem że ja biore tabletki na wstrzymanie laktacji i nawet piersi nie mogłam dotykać w te chwili już jest ok piersi normalne i pokarmu już nie ma.
Miałam bardzo ciężki wybór bo pokarm był i pewnie byłoby go sporo ale w związku z cisnieniem i tabletkami, które biorę miałam ciężki dylemat. Do końca nie wiadomo jakie miałyby działanie na małego miałam go obserwować czy nie sinieje, drętwiej nie ma drgawek. Więc z dwojga złego wybrałam butlę.
 
JolaMi moją zwieźli z neonatologi z jednym wielkim ogniem na pupie takie mocne miała odparzenie. Dobrze że Mąż tego samego dnia przywiózł sudocrem to w tydzień opanowaliśmy i już jest różowiutka.
Życze szybciutkiego powrotu do zdrówka maluszkowi!
 
reklama
Do góry