reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty i zalecenia pediatry

Malgos u mnie tez tak bylo , i polozna kazala mi zawsze zapinajac pampersa sprawdzic czy penisek jest skierowany w dol ( nie moze byc w bok ani do gory) . Pozatym pampersa zapina sie dosyc ciasno bo on i tak sie jeszcze rozciagnie. Trzeba zapiac tak ciasno zeby pomiedzy pamka a cialko wszedl jeden palec.
 
reklama
A mi się wydaje, że problem tkwi w tym co napisała Saraa. Ja w szpitalu na początku nie wiedziałam, że penisek ma być skierowany w dół i zalał się mały parę razy i inkubator również :D
 
Tez to mam!!pare razy dziennie mi sie zasiukuje,a kolezanka mowila ze penisek ma byc w gorze i tak robie....juz sama nie wiem jak go ukladac zeby bylo dobrze!!!tez jak go przebieram to czesto zaczyna sika na mamusie!!i zalewa sie bo nie zdarze polozyc pieluchy tetrowej !!! z corka nei mialam takich problemow!:))wiec jak z tym siusiakiem dziewczyny jak mam go ukladac???


 
Moja położna powiedziała, że obojętnie jak jest. Nie kazała jakoś specjalnie go układać. Powiedziała tylko, że trzeba dobrze zapinać pampka żeby jak penisek jest w górę to żeby nic nie wyciekło.
 
A mi w szpitalu położne powiedziały, że ma być skierowany w dół i faktycznie jak tak jest to nie wylewa się siusiu poza pampka. A jak latał sobie na boki, lub ku górze to zalał się nie raz!
 
calineczko Michałowi odciagaliśmy od początku, bo pediatra kazał. Dał nam czas do 4m-ca żeby odciagnać. My zestresowani źle to robiliśmy i ostatecznie pediatra go zsunął od razu. Wrzasku było ale ostatecznie zagoiło się i siusiak jest ok.
Co do obsikiwania to ja do tej pory nieraz mam z tym problem. mimo, że siusiak zawsze jest w dół to i tak Michał budzi siezlany po szyję..no ale fakt faktem, pampek jest luźno zapinany:baffled:
 
reklama
Do góry