reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty i zalecenia pediatry

My dzisiaj po pierwszym szczepieniu ale tylko na wzw B a reszta bedzie jak neurolog sie zgodzi a co do wagi to w ciagu 3 tyg przybył cały kilogram i teraz waży 3755g:-) natomiast co do siusiania to nie zaleznie od zapiecia pampka i ułożenia siusiaka to mały i tak znajdzie sposób na obsikanie sie
 
reklama
Wczoraj byliśmy na ważeniu i Nadka waży już 4200g. Od wyjścia ze szpitala przytyła 900g. * listopada mamy USG bioderek, a 9 listopada szczepienie.
Magdzik20 moja Nadka przesikuje pampki tak, że zawsze jedną i tą samą stroną przeleci i cały bok ma mokry. Przynajmniej ze 2 razy w ciągu dnia jest przebierana.
 
nasz Emilek wczoraj był na 1 szczepieniu (braliśmy skojarzoną) wieczorem miał lekki stan podgorączkowy 37,7 ale już pół nocy czuwałam czy nie będzie większa temp, dzięki Bogu że mamy termometr Brauna do ucha wiec mogłam pare razy w nocy sprawdzić bez wybudzania małego.
Emil waży 5220 ( miesiąc temu ważył 3800) więc ładnie przybiera na moich cycusiach, dł ciała (od główki do dupki) 39cm, główka 39cm, klata piersiowa 38cm, ciemiączko 1,5/1

mi lekarka zaleciało pić wapno z witaminą D3, chyba ze względu na krostki na buźce synka no i tą przeklętą dysplazję bioderka
 
Do góry