reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Wrzucam foteczkę z dzisiejszej wizyty, 12+0 i 5,28cm, rośniemy zdrowo :)
1493058169-aaaaaa.jpeg
Cudo :) gratuluję!
 
reklama
Ewka ja mialam taka sytuacje ;) bylam w 7 tc, a wg usg wyszedl 6t1d. Na wizycie u innego lekarza w 8tc okazalo sie, ze wielkosc dzidzisia jest taka jak wynika z miesiaczki ;) dzieciaki sa jeszcze tak male, ze kazdy mm zmienia wiek ciazy ;) Moze przy pomiarze umknelo mu kilka mm ;)


Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom

Z moją córcią miałam tak całą ciążę, zawsze wychodziła tydzień młodsza, po prostu wiek ciąży określa się na podstawie terminu ostatniej @ i długości cyklów, a u mnie owulacja była tydzień później niż zwykle. Młoda urodziła się w 3 dni przed terminem. Teraz za to wychodzi mi ciąża o 6 dni starsza niż z terminu @, więc zmienili mi termin porodu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U mnie tak samo. Dzidzia z OM wychodzi 6 dni starsza niż z usg, ale się tym nie przejmuje bo mam 35 dniowe cykle a owulacje dopiero w 18 dniu cyklu, więc nie ma się co tym sugerować.
 
reklama
Do góry