reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Temat na forum 'Archiwum maj 2010' rozpoczęty przez bara82, 20 Wrzesień 2009.

1. bara82

bara82 Fanka BB :)

nie mogłam zanleść tego prywatnego wątku, więc piszę tu, jak komuś się uda i jest to mozliwe to mozna przenieść tam ten wątek
    A ja pragnę sie pochwalić :-)USG 19 wrzesień 2009

2. bara82

Sorki cos mi nie weszło, więc jeszcze raz USG 19 wrzesień 2009:-)

Załączniki:

• w4.jpg
      w4.jpg
      Rozmiar pliku:
      17,2 KB
      Wyświetleń:
      145
  3. reklama
  4. martyna222

martyna222 udało się ! :)

Bara śliczna dzidzia...:-)

5. Zafasolkowana

Zafasolkowana Aktywna w BB

bara82, jaka śliczniasta dzidzia. :-) Tylko pogratulować takiego szkraba. :))) Ja bym pokazała fotkę mojego bobasa, ale nie umiem wstawiać zdjec. :zawstydzona/y:

6. bara82

Zafasolkowana jak piszesz odpowiedż to musisz zjechac w dół strony i w OPCJACH DODATKOWYCH masz zakładkę ZARZĄDZAJ ZAŁĄCZNIKAMI jak klikniesz tam to oteorzy ci sie nowe okno jak klikniesz w tym oknie przeglądaj a fotę masz zgraną na kompa i pomniejszoną to klikasz na nią 2 razy i wyslij po chwili wyskakuje, że poprano i wtedy zatwierdasz odpowiedz i jaet fotka:tak: mam nadzieje że nie nagmatwałam za bardzo

7. Zafasolkowana

Zafasolkowana Aktywna w BB

bara82, dzieki za pomoc. Jutro wstawię naszą fasole, bo maz objechał dzisiaj całą rodzinke i się chwalił bobasem. :-D

8. rechot1sb

rechot1sb Tomaszoland

jaka fajniusia fasolka :)....spokojnej ciąży życzę :)

9. andziak1

andziak1 Fanka BB :)

Witam serdecznie,
    Bara oh jak ja Ci zazdroszczę, my musimy jeszcze cały tydzień czekać, żeby móc zobaczyć naszą kruszynkę :sorry:

10. reklama
  11. siuniab

siuniab kochamy Cię słonko

Witajcie dziewczyny :-) Z tej strony koleżanka z lutówek. Tak się wkradłam na wasze majowe forum bo właśnie się dowiedziałam, że moja przyjaciółka ze szkolnej ławki też będzie mamusią w maju przyszłego roku :tak: Chciałam Wam wszystkim życzyć spokojnej ciąży i samych radosnych chwil :-) A jeśli chodzi o wklejanie fotek to jest super stronka, z której sama korzystam i jestem zadowolona:

1. wchodzicie na stronkę: http://imageshack.us/
    2. klikacie BROWSE wybierając odpowiednie zdjęcie (prawy górny róg strony)
    3. klikacie START UPLOAD (poniżej)
    4. Pojawiający się link kopiujecie i wklejacie do postu BB
    5. Przed linkiem wpisać należy [​IMG] bez żadnych spacji

I GOTOWE
    36_3_5[1].gif

Mam nadzieję, że pomogłam

Pozdrawiam Was majowe mamuśki

12. Mélodie

Mélodie Fanka BB :)

Ja muszę czekać jeszcze tydzień. Byłam tydzień temu to widziałam pęcherzyk. Musiałam czekać tydzień żeby embrion zaczął się tworzyć i jeszcze jeden tydzień żeby być pewnym. W tym momencie powinien być już zarodek. :) Za tydzień go zobaczę!

Poleć forum