reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

reklama
Frida, dopiero teraz przeczytałam Twoją odpowiedź. Nie przejmuj się, będzie dobrze. U mnie jest inna sytuacja. Moja mama się załamała bo nie jestem jeszcze mężatką, przyszła teściowa mnie nie lubi, ojciec nie odzywa się do mnie od chwili kiedy się wyprowadziłam. Więc muszę liczyć na przyszłego teścia, na którego w normalnych okolicznościach nie liczyłabym i tatusia który coraz mniej się interesuje. Będzie dobrze, wszystkie jesteśmy silne kobietki i damy sobie radę ;)
 
my też się pokażemy :)
pierwsze USG - 5tydzień i pęcherzyk ciązowy 6mm
oraz moje maleństwo z bijącym serduszkiem :-) mierzące 11mm 8tydzień

następna wizyta i następne foto za 2tygodnie :)
 

Załączniki

  • IMG_0907.jpg
    IMG_0907.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 87
  • IMG_0912.jpg
    IMG_0912.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 98
Ostatnia edycja:
my też się pokażemy :)
pierwsze USG - 5tydzień i pęcherzyk ciązowy 6mm
oraz moje maleństwo z bijącym serduszkiem :-) mierzące 11mm 8tydzień

następna wizyta i następne foto za 2tygodnie :)
Jejuniu, jakie słodkie, aż mi łzy napłynęły. Co to będzie jak zobaczę coś więcej swojego maleństwa:szok:, chyba się zmienię w fontannę:-p
 
reklama
Wy nawet nie macie pojęcia jak ja się stresuję!! Dzisiaj idę do lekarza. Będzie wszystko wiadomo.. Tak się boję. Nie wysiedzę w pracy dzisiaj!! Wizyta dopiero na 18.20 ..
 
Do góry