reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

bara82

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Marzec 2007
Postów
1 157
Miasto
Wrocław
nie mogłam zanleść tego prywatnego wątku, więc piszę tu, jak komuś się uda i jest to mozliwe to mozna przenieść tam ten wątek
A ja pragnę sie pochwalić :-)USG 19 wrzesień 2009
 
reklama
Sorki cos mi nie weszło, więc jeszcze raz USG 19 wrzesień 2009:-)
 

Załączniki

  • w4.jpg
    w4.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 367
Zafasolkowana jak piszesz odpowiedż to musisz zjechac w dół strony i w OPCJACH DODATKOWYCH masz zakładkę ZARZĄDZAJ ZAŁĄCZNIKAMI jak klikniesz tam to oteorzy ci sie nowe okno jak klikniesz w tym oknie przeglądaj a fotę masz zgraną na kompa i pomniejszoną to klikasz na nią 2 razy i wyslij po chwili wyskakuje, że poprano i wtedy zatwierdasz odpowiedz i jaet fotka:tak: mam nadzieje że nie nagmatwałam za bardzo
 
Witam serdecznie,
Bara oh jak ja Ci zazdroszczę, my musimy jeszcze cały tydzień czekać, żeby móc zobaczyć naszą kruszynkę :sorry:
 
Witajcie dziewczyny :-) Z tej strony koleżanka z lutówek. Tak się wkradłam na wasze majowe forum bo właśnie się dowiedziałam, że moja przyjaciółka ze szkolnej ławki też będzie mamusią w maju przyszłego roku :tak: Chciałam Wam wszystkim życzyć spokojnej ciąży i samych radosnych chwil :-) A jeśli chodzi o wklejanie fotek to jest super stronka, z której sama korzystam i jestem zadowolona:


1. wchodzicie na stronkę: http://imageshack.us/
2. klikacie BROWSE wybierając odpowiednie zdjęcie (prawy górny róg strony)
3. klikacie START UPLOAD (poniżej)
4. Pojawiający się link kopiujecie i wklejacie do postu BB
5. Przed linkiem wpisać należy
SIZE]i na jego końcu [SIZE=4][B][COLOR=Red]
bez żadnych spacji

I GOTOWE
36_3_5[1].gif

Mam nadzieję, że pomogłam

Pozdrawiam Was majowe mamuśki
 
reklama
Ja muszę czekać jeszcze tydzień. Byłam tydzień temu to widziałam pęcherzyk. Musiałam czekać tydzień żeby embrion zaczął się tworzyć i jeszcze jeden tydzień żeby być pewnym. W tym momencie powinien być już zarodek. :) Za tydzień go zobaczę!
 
Do góry