reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u gin w ostatnich tygodniach-jak często?

Ja również chodziłam prywatnie, zawsze co 3 tyg, ponieważ byłam na L4. Potem co 2 tygodnie. Na każdej wizycie miałam usg, badanie moczu i krwi. Nigdy ktg.
 
reklama
Chodzę prywatnie całą ciąże i na początku widziałam się z ginem co 4 tyg..teraz od 28 tyg. widzimy się co 3 tygodnie i dopiero na sam koniec ciąży wizyty będą co 2 tyg. Wiadomo jeśli ciąża jest zagrożona i coś jest nie tak to na pewno lekarz będzie chciał się z pacjentką widywać częściej
 
Byłam dzisiaj u swojego lekarza,też prywatnie.Pytałam się go o te częstsze wizyty pod koniec ciąży,ale powiedział że jeżeli dalej będzie wszystko w porządku to nie będzie takiej potrzeby,no chyba że coś by się działo .
 
Cześć dziewczyny!

Dziękuje Wam za wypełnienie ankiety na temat „Sposobu odżywiania kobiet w ciąży”. Jestem Wam bardzo wdzięczna za to. Jeśli któraś z Was nie wypełniała jej jeszcze i ma ochotę to uczynić podaje link:

Sposób żywienia kobiet w ciąży - www.ankietka.pl

Z góry dziękuje Wam i good luck w czasie porodu- będzie dobrze, trzymam kciuki!!! Pozdr.

Ania
 
co do chodzenia do lekarza w ciąży to znalazłam artykuł gdzie jest napisane: "W ciazy powinnas regularnie odwiedzac lekarza. Zalecany schemat wizyt jest nastepujacy do 28. tyg. - raz w miesiacu (5 wizyt), do 36. tyg. - raz na dwa tygodnie (4 kolejne wizyty), od 37. tyg. - co tydzien.Podczas kazdej wizyty ustala sie od razu termin nastepnej, zapisuj go sobie od reki w kalendarzu."
 
jqa chodziłam co 4 tyg do 30 tyg. Poźniej co 3 tyg bo miałam cukrzycę ciążową. Ostatnie 2 tyg byłam co tydzień żeby sprawdzić czy mała się odwróciła i rodzę sn, czy jednak cc. Ogólnie nie było potrzeby częstszych wizyt.
 
Do góry