reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

Abeja właśnie przeczytałam swojego posta jeszcze raz i:zawstydzona/y:... he he he... napisałam cos innego niż miałam na myśli... chciałam napisac... że już wiem, czemu tabletki tak skutecznie przed ciążą chronią... bo sie pingac nie chce jak się je bierze;-):-p
A to czy po odstawieniu (jakby wynikało z mojego wcześniejszego posta) ciężko czy łatwo zajść w ciążę, to chyba sprawa indywidualna...
I masz zupełnie racje mi po tabletkach wogole się nie chciało odstawiłam i zaraz była ciaza bo się tak rozpędziliśmy:-D
my z M stwierdziliśmy że będziemy tylko gumek używać :tak:
 
reklama
ja kurcze tabsów jeszcze nie wykupiłam, recepta przepadła, bo z początku grudnia :-(ale wysyłam M do mojej ginki z zaświadczeniem do becikowego (musi być ten druk urzędowy a nie jej zaświadczenie - odesłali M z kwitkiem ostatnio - a druki są prawie identyczne :baffled:) to poprosze o kolejną receptę :tak:
 
Ja pierwszy raz w życiu zaczęłam brać tabletki i jak tak Was podczytuje to aż się boję- przeraża mnie ten spadek libido:szok: Chociaż już kończę pierwsze opakowanie i jak na razie jest ok. Mam nadzieję, że to się już nie zmieni?
 
Ja od paru dni nawet nie zaglądam do Was :-( dostałam drugą @ od porodu i strasznie mnie nap...... przed prawie nie czułam że jest a teraz masakra :no: czyli się przestawia czasem po ciąży :wściekła/y:dobra nadrabiam inne watki puki mnie nie boli i Olgusia pozwala
 
Ja po pierwszej ciąży brałam Cerazette, teraz Azalię, Tabletki jak tabletki - trzeba pilnować godziny przyjmowania. Poza kompletnym brakiem libido nie zauważyłam żadnych innych niepokojących objawów.
Też jestem na Azali... Ale równie dobrze mogłabym nie brać nic. Tycia najlepszym środkiem antykoncepcyjnym w historii ludzkości - budzi się za każdym razem, kiedy jej rodzice mają zamiar się poprzytulać...:dry:
Dzieki dziewczyny, mysle, ze zacne je brac i zobaczymy co i jak. Jeszcze skromne pytanko, kiedy zaczac je brac? W aptece babka powiedziala, ze moge od razu ale na ulotce jest jakies wspomnienie o porodzie, zeby zaczac w ciagu 20-stu paru dni (nie pamietam dokladnie) lub zeby czekac na pierwsza miesiaczke :baffled:
Wziąć od razu - pierwsze 7 dni zabezpieczać się dodatkowo. Potem jak na ulotce :-)
ja kurcze tabsów jeszcze nie wykupiłam, recepta przepadła, bo z początku grudnia :-(ale wysyłam M do mojej ginki z zaświadczeniem do becikowego (musi być ten druk urzędowy a nie jej zaświadczenie - odesłali M z kwitkiem ostatnio - a druki są prawie identyczne :baffled:) to poprosze o kolejną receptę :tak:
To niech Ci wystawi kilka recept i daty nie wstawia. :tak:Moja gin tak robi. Wypisuje recepty bez daty. Potem jak idziesz wykupić piguły, to datę sobie wpisujesz i po sprawie.
 
reklama
Do góry