reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

Też jestem na Azali... Ale równie dobrze mogłabym nie brać nic. Tycia najlepszym środkiem antykoncepcyjnym w historii ludzkości - budzi się za każdym razem, kiedy jej rodzice mają zamiar się poprzytulać...:dry:

To niech Ci wystawi kilka recept i daty nie wstawia. :tak:Moja gin tak robi. Wypisuje recepty bez daty. Potem jak idziesz wykupić piguły, to datę sobie wpisujesz i po sprawie.

Taaa dzieciaki mają wyczucie :-D:-D

Dzięki :happy2: już mam receptę ale faktycznie idę na kontrole na poczatku lutego to się spytam o takie rozwiązanie.
 
reklama
Czesc dziewczyny!

Ja ostatnio tez z brakiem czasu walcze no i z uzaleznieniem od internetu :-):-):-)
Stresa mam przed wylotem do Polski bo musze isc do ginekologa zobaczyc czy wszystko po porodzie jest ok bo tutaj nikt takich rutynowych badan nie robi jezeli nie zalewam sie krwia :-):-) Ogolnie nie karmie juz od 27 grudnia, pierwsza @ dostalam 6 tygodni po porodzie kiedy jeszcze karmilam piersia :wściekła/y: wiec bylo to na poczatku grudnia i az do dzis nie dostalam na stepnej @ Zastanawiam sie, czy to oznacza, ze nadal mi sie normuje moj cykl czy to cos innego? Powiedzcie mi jakie badania powinnam sobie zrobic w Polsce zeby sprawdzic czy wszsytko ok? Bo nie powiem, czuje pewien dyskomfort jak sie przytulam z moim M :zawstydzona/y: No i nie wiem nawet czy mnie dobrze zszyli tam na dole bo nik po porodzie tego nie sprawdzil ale byc moze nie bylo takiej potrzeby skoro czulam sie dobrze :baffled: Oki, lece na inne watki i z gory dziekuje za odpowiedz i za wszystkie odpowiedzi na moje pytanie o tabsy!

cyniczna- milo cie poznac ;-)
 
a mnie jest wstyd..dopiero dziś bylam u gina pierwszy raz po porodzie..no ale na usprawiedliwienie..słabe..powiem, że szukałam kogoś innego niz mój lekarz prowadzący ciąże..z wiadomych powodow..:nerd: w każdym razie wszystko ok..blizna ładnie sie goi..i wiecie co..okazało się, że szyjka mi sie rozerwala podczas porodu..taaa..szkoda gadać!!

ja zdecydowałam sie na plastry antykoncepcyjne..pierwszy raz w życiu...zobaczymy :tak: czy dzialają ;-)
 
shenkoka:szok: i co tą szyjką ??

ja bylam wczoraj na kotroli- nadżerka juz sie łądnie wygoiła, ale mma upławy, dostałam globulkę jedną w wiekszej dawce, zebym nie musiala tydzien stosowac mniejszych;-)

wiec wczoraj sobie ją zapodalam i ponoć mam już byc wyleczona:sorry2:

no i przez to mogło mnie bolez przy stosunku:tak: okaże sie teraz, czy to bylo powodem:sorry2::sorry2:

tylko zapomnialam spytac czy moge sie juz pingac:sorry2: ale jakos mi sie nie chce....
 
ja też spadek libido mam a nawet jak już ochoty nabiorę to Lenka się budzi. Taki radar jakiś ma:-D:-D:-D
a drugi radar to na kawę, normalną i zbożową. Jak tylko zrobię sobie kawę to zaraz się budzi. Dlatego, jeśli nikt wtedy jej nie weźmie to nie wypiję ciepłej kawy- ale to chyba nie ten wątek:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
hhahhaah no dba o zdrowie mamy:-D no ale ze zbożowej że też nie pozwala:-p


ja nie mam ochoty bo się boje bólu:zawstydzona/y::-:)-:)-( poza tym M nie potrafi nic zrobić żeby mi sie zachciało:eek:
 
Smerfi, nosem wyczuwa ;-) Dlatego jak robię sobie rano kawę, to w kuchni i przy otwartym oknie by do chłopaków nie doleciał zapach ;-)
 
reklama
Do góry