reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

cytrynko - nad polem pisania wiadomości masz różne ikonki. Za ikonką z uśmieszkiem jest spinacz biurowy. Gdy go naciśniesz otwoera się okienko dodawania załączników. Wskazujesz ścieżkę dostępu do pliku zdjecia usg i klikasz załaduj :-)
Jest jeszcze jedna możliwość - można korzystać ze stron typu:
http://www.imageshack.us
Tam uloadować zdjęcie wybranej wielkości i wklejać tu bezpośrednio w treść widomości za pomocą ikonki z obrazkiem (4 od prawej w dolnym rzędzie).

A ja idę do lekarza 9 marca. Zostaję przy pierwszym wyborze lekarza :-) Mam nadzieję dostać już foteczkę :-)
 
reklama
Moje Maleństwo pomachało dziś do mnie rączką :) Ma 3,2 cm i według mnie jest prześliczne (chyba jestem bezkrytyczną matką już od samego początku) :-)
 

Załączniki

  • DSC02261.jpg
    DSC02261.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 148
Kurcze Jorunn jak na tej fotce już widać wszystko, takiego malusieńkiego dzidziusia :-)
Pamiętam jak zobaczyłam zdjecie naszej Zuzi z usg gdzieś z 11 tygodnia - taki mały alienek :-)
A tak przy okazji - wstaw sobie suwaczek, będziemy wiedzieć na jakim etapie jesteście z fasolką!
 
Jorunn - ja byłam wczoraj też u lekarza i na USG. I mój ludek wygląda jak twój "taki mały misio", niestety nie wkleję zdjecia bo nie mam scanera.Ma 3 cm i jest juz słodki, pewnie tak jak twój

Pozdorwienia dla wszystkich
 
kasikz :-) zawsze możesz sfotografować zdjęcie cyfrówką i wrzucić na forum ;-)
 
Witajcie :)

Nasze maleństwo, jest jeszcze bardzo maleńkie :) ale to już całe 13 mm ! :) rzeczywiście - bijące serducho robi wrażenie.:rofl2:

Jeszcze mała przypowiastka:
Doktor, który mi robił USG powiedział bardzo mądrą myśl "A jak mąż się czuje? Prosze o niego dbać, bo to dla niego bardzo trudny okres". I wiecie co? Strasznie mi się głupio zrobiło... bo ja ciągle tylko o sobie i o maleństwie, i .... ech. zdecydowanie trzeba o naszych M bardzo teraz dbać - w końcu oni nic nie czują. wiedzą tylko tyle ile się od nas dowiedzą.

dobrej nocy wszystkim!
 

Załączniki

  • malenstwo_7t.jpg
    malenstwo_7t.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 110
dziewczyny jakie witaminy przepisali wam Wasi lekarze? Mój narazie ograniczył się do kwasu foliowego 3x dziennie, no ale pewnie tez będę coś łykac. W poprzedniej ciązy zaczęłam od elevitu ale miałam po nim takie jakieś oleiste siuśki. Potem był Feminatal ale ogromne są te tablety..
Tak się zatem zastanawiam co tym razem... a Wy jak?
 
reklama
Ja łykam 1x dziennie feminatal 800 i 2x dziennie Folic oraz 1x dziennie witamine c.

Dziewczyny super fotki :) ja ide w poniedziałek na wizyte już niemoge sie doczekać :D
 
Do góry