reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

Paulina8820 6 tydzień to nie jest za późno. Tak jak Dziewczyny piszą, wtedy dzidzia jest bardziej widoczna na usg i można dopatrzeć się serducha:tak: U mnie pierwsze usg robią dopiero między 12-15 tygodniem, a pierwsza wizyta u lekarza, i to zwykłego pierwszego kontaktu, ma miejsce w 8tc. Ja poszłam wcześniej, bo jutro wyjeżdżam i chciałam załatwić wszelkie "formalności" przed odlotem, i jedyne badania, które miałam wykonane, to pomiar ciśnienia i badanie moczu:-D Jak widać, co kraj to obyczaj;-) A Ty zaufaj swojemu ginowi, to zapewne nie jest pierwsza ciąża, którą prowadzi i na pewno zna się na rzeczy. A jak mu nie ufasz, to czas znaleźć lekarza, do którego będziesz przekonana:tak:
 
reklama
Dziewczyny,
a ja byłam dziś u gina, już swoje dzieciątko widziałam wcześniej bo byłam chwilowo w szpitalu, ale dziś już widziałam więcej no i słyszałam bicie serduszka !!! niesamwita sprawa, łzy cisneły siędo oczu... podobno niewolno włanczać głośnika ale moja dotorka zrobiła to na dosłownie sekundke. Cudowna sprawa. Dostałam zdjęcia i zlecenia na badania i wizyta za miesiąc.
Ehh...

gratulcje!!!!!!! :)))))

Ja za chwile wyjezdzam do gina, trzymajcie kciuki!!!! :)
 
Fenulka zazdroszczę przeżyć;-) też już bym chciała zobaczyć moją dzidzię i posłuchać jej serduszka:tak: A jak już poczuję pierwsze ruchy, to będę w 7 niebie:-D
 
Madzik - nie strasz mnie że duża ma fasolka, Martyna się urodziła 4460g i 60cm, a ja taka mała szczupła byłam 164cm wzrostu,w szpitalu mnie od razu znali "to ta mała pani co takie duże dziecko urodziła" :-D mam nadzieje że to drugie będzie normalniejszych rozmarów...

Mononoke - czekamy na wieści!

Fenulka - to prawda, cudowne przeżycie, zaraz po tym jak pierwszy raz weźmiesz na ręce swojego masluszka!
 
paulina8820 - ja byłam w 4 tygodniu na pierwszej wizycie, jak tylko się dowiedziałam, zobaczyłam tylko ( I AŻ) pęcherzyk i tyle, gin powiedział, ze trzeba jeszcze zaczekać te 2 tygodnie, zeby wszystko było jasne, wiec czekam do poniedziałku i nie mogę się doczekać
fenulka - woooow super, mam nadzieję, ze wszystkie nasze wizyty bedziemy tak cudownie wspominać... :)
mononoke - czekamy na wieści
 
Czesc laski :D

Wrocilam :> Wrazenia srednie bo nie bede spokojna dopoki .....
ale od poczatku.
Wyniki mam podobno b. dobre, beta rewelacyjna, badanie "reczne" tez zaliczylam, podobno super rozpulchniona szyjka i macica...
USG.... no od razu zobaczyl zoltko, jest dosc duze ale dokladnie nie pamietam, ale fasolki jeszcze nie widac, mowi, zeby sie nie martwic bo przy takich wynikach na pewno tam jest. Zreszta plod jest wedlug niego mlodszy o 3 dni wiec moze go jeszcze nie byc widac. Potwierdzil ciaze dal L4 na tydzien i jest ok.
Martwie sie tylko, ze fasolki nie widac... :/ Ja bym dala sobie reke uciac ze w pewnym momencie w tym kolku widzialam ale siekklocic nie bede, co miesiac na sikaczu widzialam tez II kreski pod swiatlo ;)
Oto zdjecia domku mojej fasolki (mam nadzieje, ze tam jest ;((((), nie moge sie doczekac nastepnej wizyty... (26.01.2011 godz. 20:00)

ps. sorry za jakosc zdjecia ale robilam komorka:p
 
reklama
Dziuba ja co prawda jestem od Ciebie wyższa o 10 cm, ale powiem Ci szczerze, że chciałbym urodzić taką kruszynę, jak Twoja Tysia:tak: Mój Benio miał 57cm i ważył 5200 jak się urodził:szok: No i przyszedł na świat siłami natury:-) Dodam tylko, że nie miałam cukrzycy i przytyłam tylko 12 kilo, także niemal od razu po porodzie wróciłam do sylwetki sprzed ciąży:-D Ale teraz to mam nadzieję na mniejszego potomka;-)

Mononoke dzidzia na pewno tam jest:tak:
 
Do góry