reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

Co do leków hamujących skurcze, to ja je przestałam brać z nadejściem 36 tygodnia... Nie słyszałam nigdy, żeby do terminu brać leki i że w tydzień po odstawieniu się powinno rodzić :-)
 
reklama
Ja i tak urodze wczesniej.... leki, choc podobno bardzo mocne w ogole na mnie nie dzialaja pomimo zwiekszenia dawki (oczywiscie po konsultacji z ginem) brzuch dalej sie stawia, mała w srodku szaleje, a ja juz sie prawie z lozka nie ruszam ;)
 
to skoro nie pomagają to po co je brać? dla mnie też dziwne..ale to Twój lekarz, któremu ufasz..
dora na czczo..na pewno.
moje oczy na szczęście też tolerują soczewki, bez problemu. Ale ja ściągam do cc i biorę okularki.
 
Witam :)
Ja wczoraj bylam na wizycie - morfologia sie troszke pogorszyła i musze brac witaminki.
Z maluszkiem jest wszystko ok - wazy 2700, tylko dobrze, ze rodze przez cc, bo ma wielka głowe i jest dwa razy owiniety pepowina :/
Nastepna wizyta za 2 tyg.
 
reklama
owinięcie pępowiną jet normalne i nie ma co panikować, tylko ruchy trzeba kontrolować
Asnecja dobrze, ze jesteś pod kontrolą lekarza, bo jak myślę że nie które dziewczyny maja usg tylko 3 w ciąży to nawet nie wiedzą co tam w środku ich bobasy zmajstrowały, ja nie wyobrażam sobie wizyty bez usg
ale widzę, zę Ty masz zdrowe podejście i nie panikujesz
a dzidzia duża już:-)
 
Do góry