reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

Hej. Ja wczoraj miałam wizytę o 20.15 a weszłam dopiero 21.30 tyle było pacjentek do gina. U mojej kruszynki serduszko już bije, jestem na początku 7 tyg czyli wypada mi termin na 1 września. IMG_1820.jpga oto moja kruszynka.
 
reklama
Gratuluję Wrześniowe Mamy tego szczęścia pod serduszkiem:-):-)
niech Wam sie wszystkie dziecinki zdrowo rozwijają i dość bezboleśnie przychodzą na ten świat:-)
Pozdrawiam Serdecznie Mama Grudniowa 2010

Hej. Ja wczoraj miałam wizytę o 20.15 a weszłam dopiero 21.30 tyle było pacjentek do gina. U mojej kruszynki serduszko już bije, jestem na początku 7 tyg czyli wypada mi termin na 1 września.Zobacz załącznik 317526a oto moja kruszynka.
Kochana śliczną masz kruszynkę:-):-)
To sie osiedziałaś w tej kolejce:szok: dobrze ze mają tam telewizor w poczekalni:-p
 
No w końcu wróciłam od gina i obecnie widać tylko jajo płodowe wielkości 8,1 mm ale zagnieżdżone prawidłowo w macicy, wyniki bety ok. Wiek ciąży obliczył na 5 tydzień 3 dzień ciąży. Kolejną wizytę mam dokładnie za 2 tygodnie.
 
I ja po wizycie.Pęcherzyk i zarodek wskazyją na ok 6 tydz czyli tak jak z @. Co do serduszka to nie było całkiem widoczne, ale jak to lekarz stwierdził leciutko coś pulsuje. Za 2 tyg na wizytę aby dokładnie obejrzeć serduszko.
Trochę jestem smutna bo myślałam, że już wyraźnie pokaże się duże serduszko, a tu dopiero taki mały zaczątek:-(
 
Serduszko pulsuje i to jest najważniejsze! urośnie i będzie biło jak dzwon Zygmunta! :-)
Mam nadzieję, że tak będzie, ale jakieś takie obawy mnie nabrały.
Niby w 6-7 tyg serduszko się kształtuje (tak poiwedział mi gin) ale i tak strasznie mnie to martwi:-(

Oby wytrzymać te 2 tyg do następnego usg:tak:
 
reklama
Motylla super że wizyta się udała! Niie ma to jak siedzieć u lekarza w kolejce :no:
Zdjęcie piękne:tak:
Bardzo dobry lekarz:tak: więc warto czekać, byłam wcześniej u innego to nawet nie ma porównania z tym. Tamten to mi wyrzucił że po co robiłam test powinnam wiedzieć że jestem w ciąży , gdyby np mąż wyjechał w delegacje to wtedy powinnam robić jakby coś sugerował więc zmieniłam i nie żałuje.


I ja po wizycie.Pęcherzyk i zarodek wskazyją na ok 6 tydz czyli tak jak z @. Co do serduszka to nie było całkiem widoczne, ale jak to lekarz stwierdził leciutko coś pulsuje. Za 2 tyg na wizytę aby dokładnie obejrzeć serduszko.
Trochę jestem smutna bo myślałam, że już wyraźnie pokaże się duże serduszko, a tu dopiero taki mały zaczątek:-(
Jak już pulsuje to na pewno za 2 tyg będzie już widoczne więc głowa do góry na pewno będzie wszystko ok:tak:
 
Do góry