reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

Mononoke

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2010
Postów
1 311
Ja widze ze nasz glowny watek powoli zaczyna byc o wszystkim i o niczym, wszystko fajnie ale po przeczytaniu 2 stron nie pamietam co i komu odpisac, a ze zaczely sie juz wizyty u ginkow otwieram nowy temat i blagam opisujcie TUTAJ swoje wizyty i TUTAJ wstawiajcie zdjecia usg ( no chyba ze nie chcecie to jest nasza prywatna grupa :p )
Ja jutro ide do ginka wiec mam nadzieje, ze juz tez bede mogla sie pochwalic :)
 
reklama
to ja mogę w tym miejscu wkleić swoją fasolkę i stwierdzam że ma całe 4,1mm

aaaaaaaa.jpg


Mononoke - jutro kolej na Ciebie!! :-D
 
ja byłam dzisiaj, pęcherzyk jest mini mini, wszystko ok, wyniki też, pozytywnie:) wstępny termin z OM na 17września hehe mama moja z 18. a ginek z 21.:) następna wizyta za miesiąc
 
Ja wizytę mam jutro więc dam znać co i jak dopiero po jutrzejszym powrocie od gina:)

Ja też wizytę mam jutro popołudniu:tak:

hej dziewczyny pięknie maluszki wasze rosną ja mam pytanie jestem w 4 tygodniu ciąży i termin do lekarza mam dopiero na 25 stycznie i się zastanawiam czy to nie zapóźno

To będzie za jakieś 2 tyg czyli będziesz w 6 tyg ciąży. Mój lekarz też twierdzi że przed 6 tyg nie ma po co przychodzić, bo skoro stwierdziłaś testem że jesteś w ciąży to on nic innego Ci nie powie. A po 6 tyg dopiero serduszko można zobaczyć na usg.
 
Ja mam dzisiaj wedlug OM 5tydz 5dz i lekarz powiedzial ze mam dzisiaj sie zjawic, jestem po poronieniu wiec woli mnie od razu zobaczyc. Ale jak wytrzymasz po po 6 tyg juz serducho zobaczysz :) Poki co dbaj o siebie :)
Dziewczyny napisze jak tylko wroce ale mam na 19:30 a jak bedzie duzo kobitek to i o 21 moge wejsc a potem jeszcze jedziemy do rodzicow wiec najwyzej jutro :)
Trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Dziuba śliczna fasolka, a jaka już duża:-)
Monoke sciskam kciuki za wizyte i fasolke

JA mam wizyte 20...ciekawe czy cos bedzie widac na usg...i czy w ogóle ginka mi zrobi to usg
 
Do góry