reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

beata88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Listopad 2011
Postów
2 288
Miasto
Zielona Góra
Dziewczynki tutaj wklejamy wszystko jak w temacie :)

Mój robaczek - 5 tydzień 5 dzień pęcherzyk i zarodek 20141209_135336.jpg
 

Załączniki

  • 20141209_135336.jpg
    20141209_135336.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 558
reklama
Beata88 ja mam wizyte 16 12 wiec tez juz tyle powinnam widziec ale zobaczymy trzymajcie kciuki dzisiaj z moich obliczen jest 5 tydz 3 dzien wiec moze cos juz nam sie ukaze we wtorek kochane gratulacje raz jeszcze beata88 bo ja wciaz nie moge uwierzyc
 
Udało się, wynik testu pozytywny. Teraz niestety czekam na długi termin wizyty u ginekologa, bo dopiero 16.01, a to wtedy już będzie ok 10tyg ciąży.. trochę się boje czy nie za późno.
 
Jestem teraz w 6 tyg. U ginekologa bylam w 5 tyg. Byl pecherzyk o rozmiarze 6,7 na 4,5 mm. Powiedz is mu prosZe kiedy zarowki powinien byc widoczny? Bo moj gin mowil tylko o pecherzyku...
 
reklama
Nathalienne a bylo juz serduszko widac i slychac bo dzisiaj ja zaczynam 7 tydzien :) a jutro moze wybiore sie do gp bo 2 razy poronilam i chce zeby spr czy jest serduszko czy bije ;)
 
Do góry