reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Jestem teraz w 6 tyg. U ginekologa bylam w 5 tyg. Byl pecherzyk o rozmiarze 6,7 na 4,5 mm. Powiedz is mu prosZe kiedy zarowki powinien byc widoczny? Bo moj gin mowil tylko o pecherzyku...
ja bylam w 5 i 3 dniu i tez tylko pęchcerzyk, jest to odpowiednie do ok 5 tc. Serduszko dla spokoju to najlepiej w skonczonym 7 tc
Swoją drogą, przypomnialo mi się jak w pierwszej ciazy byłam w 7 tc i widzialam pulsującą kropkę, 2 tyg pozniej były ta kropka machala juz rączkami
 
reklama
Starajaca25 Tak, serducho było widoczne ;)

Bardzo dziekuje za odpowiedz :) to moja pierwsza ciąża i troche wariuje :) a jeszcze jedno pytanie. Jak piszecie- mówicie ze jestescie np. w 7 tygodniu to macie na mysli 7 tydzien ciazy ( liczony od pierwszego dnia ostatniej miesiączki tak jak liczy lekarZ) cZy 7 tydzien od zapłodnienia?
Buzka
Daria
 
Nasza kruszyna w 9 tygodniu
 

Załączniki

  • 1420148730041.jpg
    1420148730041.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 143
reklama
Do góry