reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
Jak ogarnia zazdrość to pomysl, że dolegliwosci ciążowe też są podwójne :-D wiem, że szczęście potem też podwójne ale na razie czuje się przerażona wizją trójki małych dzieci bo moja córcia będzie miała niecałe 3 lata jak się urodza maluchy. U nas w rodzinie nigdy nie było blizniat więc traktuję je jak mój mały cud :-D
 
Olka ja jeszcze nie miałam usg ale jestem przerażona ze mogą być bliźniaki, bo u męża w rodzinie pełno bliźniaków i z mojej strony rodziny tez jakieś są.. I mam dziwne przeczucie.. Ale mam nadzieję ze zobacze jedna dzidzie no ale jak będę dwie to tez będzie dobrze :)
 
W pierwszej ciąży jakoś nie miałam takich zmartwen, nie przeczuwalam bliźniąt a teraz mam mieszane uczucia..
 
Olka slicznie blizniaki !!
Ja w pierwszej ciazy chcialam blizniaki najlepiej dwujajowe chlopca i dziewczynke i nie udalo sie hehe.
U mnie w rodzinie babcia miala blizniaki .. potem nikt hehe
A kurtka jakos szybko ciasna sie zrobila ;) ale byly by jaja jakby sie okazalo ze blizniaki beda hahaha ;)
Jeszcze jakies 4-5 tyg i usg bede miala pierwsze ;)
 
reklama
Akuku a to chyba mozliwe hehe bo czytalam ze im więcej razy sie rodzi, tym większe prawdopodobieństwo poczęcia bliźniąt :D
 
Do góry