reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

reklama
Olka super widok tych Twoich malenstw, no cudnie sie na nie patrzy, az tez zazdroszczę. U mnie w rodzinie tez blizniaki byly wiec czesc rodziny sie smiala ze moze na mnie trafi ale na usg jest jedno malenstwo :-)
 
Dzięki dziewczyny też się nie mogę na nie napatrzec. :-D

Akuku podobno bliźniaki co drugie pokolenie więc masz szanse

Loveboiled pierwszy szok na USG jest nie do opisania, tak samo jak później radość. Szczególnie gdy człowiek tak jak ja nawet nie pomyślał o tym, że może mieć bliźniaki.

Ale wy już w razie czego jesteście przygotowane :-D
 
Olka87 ja w pierwszej ciąży byłam na pierwszym usg to nawet nie myślałam o tym ze moglabym mieć bliźniaki jak pani powiedziała ze widzi tylko jedno to aż się zdziwilam bo nawet nie dopuszczalam myśli ze mogłoby być więcej hehe a teraz te bliźniaki wszędzie za mną chodza ale myślę ze to może dlatego ze obawiam się ze mogłoby by być bliźniaki i jakieś przerażenie mnie ogarnia
 
Ja gdybym nie miała USG do tej pory to zaczęłabym podejrzewać bliźniaki bo w ciąży z córka taki brzuch jak teraz miałam w 20 tygodniu, no i tak źle się nie czułam nigdy :-D na szczęście trafiłam na dobrego lekarza bo myślę, że inny mógłby nie znaleźć drugiego tak był schowany na 1 USG. Musiałam się inaczej położyć żeby mógł go zobaczyc.

W ogóle było śmiesznie bo mój lekarz nic nie opowiada w trakcie USG. Tak długo mnie badał, kazał się przekładać i w ogóle więc ja po poprzednim poronieniu już łzy w oczach, jak tak długo to napewno coś nie tak, a on do mnie czy były bliźniaki w rodZinie. Ja mówię, że nie. A on do mnie - no to będą :-D
 
I nasze maleństwo <3
 

Załączniki

  • usg dzidziusia.jpg
    usg dzidziusia.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 117
reklama
Do góry