reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa - usg

Ja po wizycie. Wizyta okropna. Dobrze, że idę tam tylko raz. Nie dała mi zdjęcia z usg, powiedziałam że maż w domu z córką i czekają i będą się cieszyć, to powiedziała, że to jest małe by się z tego cieszyć. Pozwoliła mi zrobić tylko zdjęcie z usg, które miała do dokumentacji. Widziała serduszko, ale mi nie puściła, choć ją prosiłam, też stwierdziła, że dziecko jest małe i posłucham na następnej wizycie. Jak się dopytywałam czy serduszko jest i czy wszystko w porządku to powiedziała, że tak. Mało się tam nie rozpłakałam. Zazdroszczę dziewczyny, ja usłyszę serduszko dopiero w 10 tygodniu za dwa tygodnie :(
 

Załączniki

  • 20180320_091754.jpg
    20180320_091754.jpg
    248,6 KB · Wyświetleń: 239
reklama
Ja po wizycie. Wizyta okropna. Dobrze, że idę tam tylko raz. Nie dała mi zdjęcia z usg, powiedziałam że maż w domu z córką i czekają i będą się cieszyć, to powiedziała, że to jest małe by się z tego cieszyć. Pozwoliła mi zrobić tylko zdjęcie z usg, które miała do dokumentacji. Widziała serduszko, ale mi nie puściła, choć ją prosiłam, też stwierdziła, że dziecko jest małe i posłucham na następnej wizycie. Jak się dopytywałam czy serduszko jest i czy wszystko w porządku to powiedziała, że tak. Mało się tam nie rozpłakałam. Zazdroszczę dziewczyny, ja usłyszę serduszko dopiero w 10 tygodniu za dwa tygodnie :(

To jakaś wredota Ci się trafiła [emoji35]
Ja i tak Ci zazdroszcze bo ja nawet zarodka nie widziałam a o serduszku jeszcze ze dwa tygodnie chyba nie usłysze [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jakaś wredota Ci się trafiła [emoji35]
Ja i tak Ci zazdroszcze bo ja nawet zarodka nie widziałam a o serduszku jeszcze ze dwa tygodnie chyba nie usłysze [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ale Ty usłyszysz w którym tygodniu ciąży? Bo ja już będę w 10.
 
Ja po wizycie. Wizyta okropna. Dobrze, że idę tam tylko raz. Nie dała mi zdjęcia z usg, powiedziałam że maż w domu z córką i czekają i będą się cieszyć, to powiedziała, że to jest małe by się z tego cieszyć. Pozwoliła mi zrobić tylko zdjęcie z usg, które miała do dokumentacji. Widziała serduszko, ale mi nie puściła, choć ją prosiłam, też stwierdziła, że dziecko jest małe i posłucham na następnej wizycie. Jak się dopytywałam czy serduszko jest i czy wszystko w porządku to powiedziała, że tak. Mało się tam nie rozpłakałam. Zazdroszczę dziewczyny, ja usłyszę serduszko dopiero w 10 tygodniu za dwa tygodnie :(
Co za psychiczna baba! Dobrze, że więcej do niej nie idziesz.... To gin na NFZ czy prywatna wizyta?
 
No to się nie dziwie, słyszałam że ginekolodzy na NFZ to po prostu wielką łaskę robią, że kogoś przyjmą...
Tu akurat się nie zgodzę, z poprzednią ciążą chodziłam na NFZ do super ginekologa. Niestety teraz już nie mogę do niego chodzić, bo się przeprowadziłam.
 
Ale Ty usłyszysz w którym tygodniu ciąży? Bo ja już będę w 10.

Z moich wyliczeń z OM wychodzi,że teraz jestem w 6t3d a wizyta w czwartek.
Ale jak byłam w piątek u innego lekarza na szybko sprawdzić czy wszystko ok było widać tylko pęcherzyk a tydzień chyba nie zrobi różnicy
 
reklama
mamaBorysa 5t4d ;) Mówi się, że żeby było coś widać w usg poziom b-HCG powinien być na poziomie ok. 1500. U mnie było to mniej więcej 4t2d ;) Oczywiście wszystko zależy od aparatu. Wczorajsze usg było na sprzęcie wysokiej klasy, ale poprzednie w szpitalu kilka dni wcześniej było też dobrze widoczne :)
 
Do góry