reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa - usg

Ja jakby była dziewczynka chciałam Zuzię, ale kiedyś z przyjaciółkami rozmawiałyśmy na temat imion i im powiedziałam, że jak będzie dziewczynka to będzie Zuzia i tak moja przyjaciółka ukradła mi imię, a planowała zupełnie inne. [emoji17] ale powiedziałam, że mam to w nosie, jak będę miała dziewczynkę to i tak dam jej Zuzia. Bardzo mam jej to za złe.

Dla dziewczynek jest chyba więcej imion. Tak mi się wydaje.
Zuzia bardzo ładne! Mnie się Lena zawsze podobało. Pola i Blanka tak samo. Ooo Zosia, Hania [emoji4]
 
reklama
Ja jakby była dziewczynka chciałam Zuzię, ale kiedyś z przyjaciółkami rozmawiałyśmy na temat imion i im powiedziałam, że jak będzie dziewczynka to będzie Zuzia i tak moja przyjaciółka ukradła mi imię, a planowała zupełnie inne. [emoji17] ale powiedziałam, że mam to w nosie, jak będę miała dziewczynkę to i tak dam jej Zuzia. Bardzo mam jej to za złe.
Ale przyjaciółka... [emoji15]
 
No to jestem i ja! Oto noga mojego małego szkraba! Ot co, bo pięknie kryje swoją tożsamość [emoji23]
1528396287748.jpg
 

Załączniki

  • 1528396287748.jpg
    1528396287748.jpg
    674,4 KB · Wyświetleń: 623
Dla dziewczynek jest chyba więcej imion. Tak mi się wydaje.
Zuzia bardzo ładne! Mnie się Lena zawsze podobało. Pola i Blanka tak samo. Ooo Zosia, Hania [emoji4]

Mi też się podoba Zosia [emoji4] ale Mojego siostra ma tak na imię [emoji4]
Antosia, Marysia. Tez ślicznie. Ale Zuzia najbardziej [emoji4] Ooo Honoratka też ładnie [emoji16]
 
Mi też się podoba Zosia [emoji4] ale Mojego siostra ma tak na imię [emoji4]
Antosia, Marysia. Tez ślicznie. Ale Zuzia najbardziej [emoji4] Ooo Honoratka też ładnie [emoji16]
Ja mam Zuzie i Antosia, piękne imiona. Zosia, Basia bardzo mi się podobają. Ignaś dla chłopca.
Lena też ślicznie, ale chyba moja koleżanka ma tak nazwać córkę, rodzi miesiąc wcześniej.
 
Cześć Dziewczyny jestem nowa na forum, jakoś zawsze brakowało mi czasu zajrzeć i napisać. Mam 15 miesięcznego syna Tymona a teraz jeśli wszystko dobrze pójdzie i będzie w porządku to w listopadzie urodzę córeczkę. Co myślicie o imieniu Nikola? Podoba Wam się?
 
Cześć Dziewczyny jestem nowa na forum, jakoś zawsze brakowało mi czasu zajrzeć i napisać. Mam 15 miesięcznego syna Tymona a teraz jeśli wszystko dobrze pójdzie i będzie w porządku to w listopadzie urodzę córeczkę. Co myślicie o imieniu Nikola? Podoba Wam się?

Witamy!
Tymona z marca? ja mam synka Wojtka w tym samym wieku :)
Nikola ładnie
Link do: Listopadowe mamy 2018 tu jest główny wątek listopadowych mam :)
 
reklama
Mój bąbelek .chłopak ? ,Hehehe
Chyba się ten wyrostek już nie wchłonie co nie hahaha B-):-D
 

Załączniki

  • IMG_20180609_205042.jpg
    IMG_20180609_205042.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 154
  • IMG_20180609_205104.jpg
    IMG_20180609_205104.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 161
  • IMG_20180609_205042.jpg
    IMG_20180609_205042.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 151
  • IMG_20180609_205050.jpg
    IMG_20180609_205050.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 136
Do góry