reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

reklama
Anisen - super wieści gratuluje!!

Moje dziecie ma 96mm a waży 167g patrzyłam w tabelke to taka piłeczka troszke ... ale fajnie mięciutki malutki uuuh :-D

Kciuki za dzisiejsze wizyty mocno trzymam !!!!!! &&&​
 
Anisen no to super..najważniejsze ze Maluszek zdrowy a szyjka trzyma:):)

Kciukasy za dzisiejsze wizyty:):)
Kurcze, a ja dzisiaj równo 16 tygodni....:szok::szok:no I zaczynam 17....kiedy to zleciało:szok: ...niedługo zaczną się nam wizyty połówkowe:):)):):):):)
 
Ikasia - ja właśnie nie wiem jak to jest że życzy się wszzystkiego dobrego w nudnej i długiej ciąży
jaka nudna jaka długa ja się pytam cholercia bo ja zebami zgrzytam powoli a ledwo wstane juz trzeba sie kłaś spać ;)
strasznie zasuwa czas...
 
reklama
Cześć Dziewczyny, przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale kompletnie nie mam czasu. U nas wszystko w najlepszym porządku. Małe ma 85 mm, serduszko jak dzwon i "rusza wszystkim czym trzeba" :-) Szyjka ok. Płci nie znamy. Następna wizyta dopiero 27 sierpnia. Chyba będę ostatnia na forum, która się dowie chłopak czy dziewczynka :-)
W przyszłym tyg.prawdopodobnie wyniki testu podwójnego.
Kciuki za dzisiejsze wizyty!
Miłego dnia.
 
Do góry