reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

malinka nie wyznaczyła terminu , może na następnej wizycie wyznaczy, bo mówiła, ze wtedy kartę ciązy założy i ze teraz jeszcze za wcześnie. Ciszę się ,ze wszystkie badania mam na nfz. Nie wiem czy nie pójdę wcześniej na USG prywatnie. Skerowała mnie już teraz na wyniki ,bo ja chće iść na badania genetyczne również na nfz a do tego potrzebne wszystkie wyniki ,bez tego mnie tam nie zarejestrują a czas oczekiwania około miesiąca.
 
reklama
Serduszko Frania :)))
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 117
panna.nikt gratuluje serduszkowego:):)
Jak bym chciala we wtorek zobaczyc już mojego kropka:)
Tymczasem w poniedzialek lecę zrobić bete..zobacyzmy ile urosła...
Dzisiaj mnie bardzo brzuch boli..,jak leżę to jet ok, natomiast jak wstaje i chodze to bardzo boli...mam nadzieje ze to poprostu macica się rozciąga...
 
vinga89, i jak się sprawy u ciebie mają? U mnie w szpitalu na początku też mówili, że pecherzyk za mały i "dziwny" jak na "ten tydzień". Do tego miałam spory krwiak, który wydaliłam ze skurczami, ale dzidziuś się utrzymał. Niestety zrobił mi się drugi krwiak mimo iż leżę i wstaję tylko do toalety. Na szczęście na ostatnim USG było już też serduszko, zarodek miał już 11 mm mimo iż 4 dni wcześniej w szpitalu był wg lekarzy "za mały" i nie widzili za wiele w pęcherzyku. Dalej ciąża jest mocno zagrożona ale się nie poddaję. Wierzę, że u ciebie też będze dobrze!
 
heidi, bóle prawie całkiem mi minęły ale to dzięki luteinie. na 28 mam lekarza i wtedy się okaże jak się sprawy mają
 
Ja już o wizycie u lekarki...wszystko oki...nie słyszałam serduszka..mam przyjśc za tydien..i wtedy powinno już byc--akurat będą moje urodziny więc super prezent:p Maluszek jest idealnie umiejscowiony więc dobrze rokuje:) Jeszcze tydzien czasu będę brała luteinę i duphaston..potem będziemy zmniejszać ilości progesteronu:)
Poniżej focia mojego groszka:)
11uhzky.jpg
 
reklama
Do góry