reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Kaha, Blue, Tina kciuki za was!
No i za Anisen oczywiście &&&&!

Wreszcie coś tu się dzieje :), przynajmniej u was, bo ja to jeszcze chyba poczekam...
 
reklama
ja po wizycie i d... blada ... kolejna wizyta w srode ... szlak by to trafil ja chce juz rodzic ... skurcze jakies sa ale nie takie jak powinny szyjka nie ruszyla, dalej 2cm ... nie wysle do szpitala lekarz bo ktg ok mala spala co prawda i mam ruchy liczyc ze wzgledu na to moje lozysko juz dosc dojrzale... to teraz czkam na 23/24/25 i dalsze dni ...
 
Kaha...kurcze ...
Ja jutro mam wizytę i pewnienie dowiem się nic dającego nadzieję.... A jutro już 40tc.
Kaha mam pytanko o liczenie ruchów - ile na godzinę jest ok? Mój maly ostatnio bardziej śpioch i chcę jutro to powiedzieć, ale może dobrze gdybym dzisiaj policzyła...
 
Kaczuszka o ile to bylo do mnie nie do Kaha :p to mi lekarz powiedzial zeby nie mierzyc na godziny :) bo u mnie czasem jest tak ze mala sie nie rusza np 2 godziny a potem harcuje caly czas calusienka godzine jakby dostala jakiegos motorku ... przeciez czasem dzieci spia - tak mi powiedzial :) dodal ze jakbym nie czula jej dluzej niz 2 godzinki i nie odpowiadalaby na zaczepki (poszukac wystajacej jakiejs czesci i zobaczyc czy sie poruszy choc raz powinna nawet jak spi) albo po zjedzeniu w ciagu 15-20 minut byloby zero reakcji mam natychmiast jechac na IP
 
Dzięki Kasieńka :) bo przeczytałam że 10 ruchów na 2 h, no ale zastanawiałam się że nieraz faktycznie wierci się jak niewiem, a czasem 2 h a on śpi i muszę mu pupkę popukać i wtedy trochę się przesunie i śpi dalej...
 
Helol, ja po ktg - zapis ksiaZkowy jak to się gin wyrazil. Skurczy wiecej ale ciagle malo na porod. Kolejne ktg w dniu terminu czyli 26 stycznia ;) czuje ze mogę się do lutego nie rozpakowac.
 
Siva oby jednak nie tak dlugo :) zazdroszcze zapisu k


Olich moj lekarz powiedzial ze taki plaski zapis swiadczy tez o przeplywach ... jesli plasko zaczyna sie robic nawet jak dziec aktywny to juz wcale dobrze nie jest, ze dostaje maluszek za malo tlenu.,, tragedii nie ma ale trzeba na to zwracac mocno uwage i przy pogorszeniu ze np wiekszosc 20 minutowego zapisu jest plaska to jest to podstawa do wywolania ... ale zawsze co lekarz to opinia ...przy czym u mnie tez podkreslil zebym dalej zwracala uwage duza na ruchy malej czy sa, ile i jakie mocne ... jak beda slabnac (nie tylko w ilosci ale rowniez intensywnosci czyli mocy kopania) to mam jechac na IP

jestem mega zmartwiona ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
KASIENKA ja z natury panikara nie jestem i zawsze sobie wmawiam że wszystko będzie OK. Mam nadzieję że nie popełniam błedu i czegos nie bagatelizuję. Mam w piatek podejść na KTG do poradni i zobaczymy...

Mam nadzieje że twoje wykresy też są lepsze, niz sie wydaje
 
Do góry