reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

reklama
karmelova no to gratulacje...pierwsze bliźniaki:):)

Ja całe szczęście widziałam już jeden pęcherzyk:):)
 
Pora bym i ja dołączyła do wątku. :)
Wczoraj byliśmy na pierwszej wizycie obejrzeć nasze pierwsze dzieciątko. Serduszko bije :)
Wg OM jestem w 7t6d, a wg USG 7t1d.
Przewidywany termin porodu 6 stycznia.
 
Anisen ja miałam przy bliźniakach wysoką betę,nie porównam to teraźniejszej ciąży bo nie miałam potzreby jej robienia.

Ikasia Kochana nie żebym kogoś straszyła, ale ja też na pierwszej wizycie widziałam jedną fasolkę, a potem doszła 2:-D, więc teraz fakt że widziałam jedną na usg wcale mnie nie uspakaja,bo na następnej wizycie może okazać się co innego pfu pfu pfu...:-D
 
ja miałam termin @ ( ten najwcześniejszy ) na 9 maja a 10 maja beta była 593. Pytałam gina to mi powiedział ze na ciązę bliźniaczą trochę za mało i zebym sie nie bała ;) myślał ze ja sie tego boję ;)
poza tym przyrost z 260 do 593 po 48 godzinach też nie świadczyt o bliźniakach ;)

acha , w pierwszej ciązy usłyszałam ze lekarz ma pewnośc co do liczby dzieci jeśli wyraźnie widzi serduszko :)
 
u mnie przy bliźniakach miałam tak(ok.6tydz.) 6882,za następne 3 dni już było 16367mIU/ml więc wtedy chyba dużooo mi skoczyła:-D a teraz nie wiem,bo nie miałam potrzeby robić bety

W szpitalu w którym rodziłam położne opowiadały przypadek gdzie kobieta rodziła w świadomości że rodzi jedno...a okazało się że jest i drugie:-D:szok:szok co
 
reklama
dzis nie zdązyłam na betę a teraz nie mam jak wyjśc bo leje a jestem sama z dziećmi. Jutro mam dzień wolny to wstanę raniutko i idę zrobić betę. i tak mi lekarz kazał do soboty zrobić ;)
A wizytę mam 29 maja na 19. 30. Niby późno ale to oznacza że o 19. 30 wchodzę bez minuty opóźnienia ;)
 
Do góry