reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Ja biorę Falvit mama, poleciła mi go koleżanka, a jej lekarz. Mój lekarz mi nic nie poleca -.- Właśnie sprawdziłam ze zawiera 150 ug jodu. Ale dlaczego akurat jod? Nie słyszałam że trzeba go przyjmować osobno. Biorę też magnez od czasu do czasu i wapń jak mi się przypomni. :)

Edit: Sorry, doczytałam że to na niedoczynność tarczycy. Ja chyba nawet nie miałam badanej -.- Moj lekarz jest do beznadziejny ;)
 
reklama
Czesc dziewczy. Bylam dzisiaj na polowkowym w luxmedzie. Nie wiem czy to kwestia lekarza, czy czego, ale to jest bez porownania z usg polowkowym, za ktore zaplacilam 250 zl przed swietami :/
No ale zobaczylam mojego maluszka znowu :) wazy juz 480 g :) ruszal sie slicznie :):)
 
szkola to skoro bierzesz kwas to połóż sobie też magnez koło tego w jakimś koszyczku i będziesz pamiętać :-)

Ayran nie trzeba osobno tylko niektóre mają podwyższone wyniki na tarczycę i muszą brać dodatkowo tak jak Ja :). A że nie biorę żadnych witamin oprócz kwasu to wypisała mi oddzielnie, pewnie jakbym miała w składzie w innych to by odpuściła
Kum? Kum? :-)

zosiasamosia
to cudownie :) Zosieńka :)))))

Magda to super :) fajnie jest zobaczyć maleństwo :)
 
Gratuluję dziewczynyyyy :-) czekam już z niecierpliwością aż zobaczę moje dzieciątko :tak:

Umówiłam się przed chwilą na 3d/4d, na 7 lutego :) to będzie koniec 27 tygodnia.
Tylko trochę się zdziwiłam, bo lekarz ma na stronie napisane, że wykonuje usg 3d i 4d, a położna przez telefon powiedziała, że tylko w 3d i nie wiem teraz... Nie mniej jednak koszt 250 zł z płytka i zdjęciami.
 
reklama
Ja mam wizytę jutro o 12:30 :D Jak znowu nie poznam płci to oszaleję ;D

I zaraz po wybieram się na wielkie zakupy -.- Póki co wchodzę do sklepu i nie wiem na co patrzeć ;) Ale od jutra mam nadzieję nastąpi przełom ;D
 
Do góry