reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Wichurka leżenie wytrzymam. Choćbym do końca ciąży miała leżakować, to nie straszne mi to. Magnez i luteinę biorę cały czas, no-spę doraźnie, to ciekawe co mi podadzą.
 
reklama
Dziewczyny mi też stawia się coś ta macica :wściekła/y: na szczęście muszę leżeć w domku za tydzień następna wizyta także zobaczymy :-(
przestraszyłam się jak lekarz podczas badania ginekologicznego stwierdził że czuje główkę :szok::szok: ale jak? że ona tak nisko jest???
 
Witam się z rana :)

U nas znowu pochmurno, szaro.. zimno :confused: i gdzie ta wiosna....
Miałam wczoraj wizyte u ginki (bez USG), znowu złapałam jakąś infekcje :cool2: więc nystatyna dowcipnie.
No i powiedziała coś, co mnie bardzo zmartwiło - ustaliła termin zdjęcia szwu na 08.04:szok: i w dodatku mogę od razu (lub w niedługim czasie) po tym urodzić... a moge też i czekać kilka tyg :dry:
No i teraz zaczęłam stresować... gdyby Maluch urodził się ok 10 kwietnia... to za miesiąc :szok: a ja nic nie mam:baffled:
Nie wiecie jak to jest z tym zdejmowaniem szwu?
 
Monika lepiej odpoczywac to dobrze ze jestes pod dobra opieka -ksiazka i jakos przetrwasz

Straciatella nie wiem jak to jest po zdjeciu ,ale to co piszesz jest bardzo realne trzeba paqkowac torbe i szykowac koncik dla malenstwa

Ja po wizycie z polozna cisnienie mam nadal podwyzszone mam nadzieje ze nie bedzie znowu zatrucia ciazowego ,wyniki testu na gluzoze dobre :) morfologia troche slaba dostalam zelazo i cos na zgage mi przepisala bo czasami mi dopadnie w nocy i umieram a to co mam w apteczce przestalo pomagac
 
Bylismy dzisiaj na wizycie
mala wazy 2000g, wszystko w jak najlepszym porzadku.

Wyniki idealne - lekarka sie smiala ze z takimi to do legii cudzoziemskiej moge isc :)))

Bylo ktg - wyszlo idealnie.

Ciaza lepsza pod kazdym wzgledem niz 10 lat temu

Szyjka sie nie skraca - 38mm, wiec marne szanse na urodzenie wczesniej, wiec po swietach bedziemy dzialac z J aby przyspieszyc - moze sie uda

Nastepna wizyta za 3 tygodnie

Termin z dzisiejszego usg na 1.05
 
Skad wy wiecie o tych szyjkach? Moj gin nic mi nigdy nie mowi o tym. Na kazdej wizycie mam tylko: pomiar cisnienia, wazenie, przegladniecie aktualnych wynikow badan, zwykle badanie ginekologiczne. Mowi tylko, ze wszystko jest ok.
 
reklama
Witam ciezaroweczki:) mam pytanie czy któras z Was ma/miała dodatnie wyniki na GBS??? Czy dostałyscie od swoich lekarzy jakieś antybiotyki tuż przed porodem czy dopiero w trakcie porodu??
 
Do góry