reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Iza_marta ide na to badanie w środę. Byłam w czwartek na ktg w szpitalu i rozmawiałam z położna i z lekarzem o tym badaniu i nic nie mówili o specjalnych przygotowaniach, poza tym w szpitalu mi to robili przy przyjęciu na oddział i zero przygotowań :)
 
reklama
Wichurka dziekuje za info ;). To w takim razie nie zawracam sobie tym glowy. Ja w srode mam EKG serca, potem Kardiologa, potem to badanie na paciorkowac a nastepnie Diabetologa. Caly dzien wyjety z kalendarza i to wszystko porozrzucane a nie jedno po drugim. Idzie sie zalamac :(.
 
Jaranti ja sie krepuje tego badania i troche boje, bo moj gin powiedzial, ze jak wyjdzie wynik pozytywny to niedobrze. Mowil, ze jest to niebezpieczne dla dziecka.
 
no ja odbieram wynik dopiero za tydzień i też nie wiem co wyjdzie, ale myśle pozytywnie :-) a jak wyjdzie coś to małej po porodzie podadzą antybiotyki...
 
Mi pobrał wymaz w 32 tyg i wydaje mi się, że to trochę za wcześnie. Gdyby wynik był pozytywny to u nas jeszcze przed porodem bierze się antybiotyk, no i dziecku chyba potem też.

Ja się nie przygotowałam (zresztą raczej nic się nie robi, dobrze, że się nie przytulaliśmy z mężem przynajmniej dzień wcześniej) i byłam właśnie bardzo zaskoczona, że to już.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
wczoraj miałam wizytę u gin i w poradni w IMIDz. Szyjka długa i zamknięta i lekarka kazała łykać więcej magnezu i nospę 2 razy dziennie, żeby wyciszyć skurcze - mam przestać jak skończy się 37 tydz. Dzieciaczek waży już 2250 i ma wymiary jak trzeba :) żołądek jak zwykle słabo wypełniony, ale chyba niczego innego się nie spodziewałam :/
Dostałam już skierowanie na badania do porodu i pobrano mi wymaz na paciorkowca. Następna wizyta za 3 tygodnie.
 
iza_marta ja miałam wymaz robiony w 30 tygodniu, i wynik wyszedł dodatni. Ginekolog powiedział, że mam się nie obawiać, bo czym prędzej go wykryją tym lepiej dla dziecka i dla mnie, bo przy porodzie podadzą mi antybiotyk w postaci kroplówki a nie dziecku :tak:
 
reklama
Cześć. Byłam wczoraj ma wizycie. Morfologia trochę spadła i żelazo mam brać. Dzidziolek waży 2700 i już drugi raz buziolka nie chciał pokazać, rączkami sobie przysłonił. Pepowine ma na pleckach i lekarz mówi że jak się będzie mocno kręcił to może się nią owinac. Trochę mnie to martwi. No i stwierdził że jak chce szybciej urodzić to, że na następnej wizycie, za 2 tyg, spróbuje cos na to zaradzić.... Zupełnie nie wiem co ma na mysli :what:
A no i dzis miałam badanie na GBS i czekam na wyniki do środy... Oby wynik był ujemny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry