reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Witam sie,

My po wczorajszej wizycie :)
Póki co 11 kg na plusie i ani drgnie a maluch tyje.

Na chwilę obecną waży ok 2,8kg ! :cool2: Wszystko w porządku.

Jeszcze nie wbił się główką w kanał rodny, szyjka trzyma - lekarka nie wróży wcześniejszego porodu.
Po 10 kwietnia idę na zdjęcie szwu, a co będzie dalej... mogę i do maja dobić :-D
 
reklama
Hejka, i ja dziś miałam ostatnie usg przesiewowe. Maluszek waży 1700g i główka na dole :-D Poza tym wszystko w porządku - narządy, przeplywy. łożysko itd
Tylko czekać do porodu :-)
 
Straciatella to zaszalal z waga twój "malutki" ;) gratki
Moja malutka nawet nie wiem ile waży :( dowiem sie gdzieś w 36 tyg
Dobrze ze wszystko dobrze, ciesze sie :)
 
Gratuluje Wam dziewczyny udanych wizyt...bąble zdrowe i trzymają się twardo :-)

Ja dzisiaj też zaliczyłam wizytkę ( zaczynam 35 t ) ...140 tętno maluszka...lekarz pobrał mi wymaz na paciorkowce więc za 2 tyg przy wizycie wyjdzie jaki wynik :) Zbadał mnie dowcipnie i omówił po kolei co i jak...najpierw stwierdził że główka na górze ale za chwilę mówi że na dole :-) i uciekły mu merdające nóżki z góry :-D stwierdził ogólnie że spore dziecko :-) aż się boje usg :-D i wagi
Szyjka w porządku także jest gicior :) Moja waga to + 13 kg
Z sikaniem i delikatnymi długimi skurczami to normalne miesiąc przed porodem...jak się zaczną częstsze i regularne skurcze wtedy reagować...oczywiście mała ruchliwość dziecka to też Twardnienia mogą pojawić się delikatne... Oooo i tyle nowości :) Muszę się zapisać na usg prywatnie bo na Nfz niestety się nie załapię... najbliższy termin 6 maja :-D:szok::-D
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję udanych wizyt.
Ja wczoraj też wizytowałam i jestem zadowolona. Nic więcej się szyjka nie skróciła ani nie rozwarła. Także mogę się cieszyć .
Moja waga niestety nabiera rozpędu i już mam 8,5 kg więcej niż przed ciążą.
 
reklama
Jestem po wizycie :) Ważymy już sporo- ja 16,5 kg więcej, maleństwo 2230g. Niepocieszony że ktoś go podglądał wiercił się niesamowicie i pokazał nam język.:-) A tak wszystko w pożądku, tylko od samego początku wlecze się za mną anemia.


DSC_0053.jpg a to nasz jęzorek :)
 

Załączniki

  • DSC_0053.jpg
    DSC_0053.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 131
Ostatnia edycja:
Do góry