reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2016' rozpoczęty przez żabila, 17 Maj 2015.

1. żabila

żabila Fanka BB :)

Podawajcie terminy wizyt, zalecone badania, zdjęcia fasolek.

Ja wizytę mam jutro(18.05) o 16:00.

2. Tutti_frutti_by-Iga

Tutti_frutti_by-Iga Fanka BB :)

Pierwsza beta 6.05- 920,2 i wizyta u gine 7,05. Ostatnia robilam w zawszla srode 13.05 i wyniosla 9928,2 kolejna mam zrobic w najblizsza srode czyli 20.05 i tego dnia tez odbieram wszysciutkie badania zalecone przed ginekologa krwi i moczu! W czwartek dzwonic do gin w celu umowienia wizyty z nadzieja ze mi da na piatek bo Nie wytrzymam dluzej!

Ostatnia edycja: 17 Maj 2015
  3. reklama
  4. aktina

aktina Fanka BB :)

dziewczyny a moze zrobimy tu jakąs ogólną tableke, z info z ostatniej wizyty, terminem porodu, terminem następnej wizyty :)??

5. Tutti_frutti_by-Iga

A umiesz to zrobic aktina? Jak dla
    Mnie super idea

6. żabila

Polać jej dobrze mówi :) ale soku :-D

7. aktina

aktina Fanka BB :)

Haha soczek może być :) a tabelki to trzeba się na jakąś zdecydować. . albo na link do Google docs albo taka ręczna z painta :) albo w jednym poście w tekście ale to chyba mało czytelne będzie :)

8. żabila

Wizyta kolejna 15.06 o 16:30. Zlecona cala masa badan. Morfologia. Mocz. HIV. Toxo. I jeszcze jakieś 5 innych ale nie pamiętam jakie a kartki pod ręką nie mam

9. Tutti_frutti_by-Iga

Ja dziś odebrałam wyniki tych wszystkich badań, które Ci zlecił zabila gine! Wszystko ok tak myśle tylko nie rozumiem tego ig g ig m na obecność cytomegalii

10. reklama
  11. kasandraS

kasandraS Początkująca w BB

wizytę u ginekologa mam na 3 czerwca , zrobiłam dwa testy pozytywnie , jutro odbieram wyniki bety w poniedziałek mam do zrobienia następne ! jestem podobno w 4-5tc byłam u ginekologa na prywatnie ponieważ mam złe wyniki moczu i nadciśnienie kazał do wizyty nie brać żadnych tabletek i czekać :/ a na badaniu nic nie widział bo stwierdził że za wcześnie ...
    wykończe sięę chybaaa... :) :)

12. Tutti_frutti_by-Iga

Moja kolejna wizyta 15 czerwca!

Poleć forum