reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

żabila

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Marzec 2013
Postów
1 524
Miasto
Opole
Podawajcie terminy wizyt, zalecone badania, zdjęcia fasolek.


Ja wizytę mam jutro(18.05) o 16:00.
 
reklama
Pierwsza beta 6.05- 920,2 i wizyta u gine 7,05. Ostatnia robilam w zawszla srode 13.05 i wyniosla 9928,2 kolejna mam zrobic w najblizsza srode czyli 20.05 i tego dnia tez odbieram wszysciutkie badania zalecone przed ginekologa krwi i moczu! W czwartek dzwonic do gin w celu umowienia wizyty z nadzieja ze mi da na piatek bo Nie wytrzymam dluzej!
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny a moze zrobimy tu jakąs ogólną tableke, z info z ostatniej wizyty, terminem porodu, terminem następnej wizyty :)??
 
Haha soczek może być :) a tabelki to trzeba się na jakąś zdecydować. . albo na link do Google docs albo taka ręczna z painta :) albo w jednym poście w tekście ale to chyba mało czytelne będzie :)
 
Wizyta kolejna 15.06 o 16:30. Zlecona cala masa badan. Morfologia. Mocz. HIV. Toxo. I jeszcze jakieś 5 innych ale nie pamiętam jakie a kartki pod ręką nie mam
 
wizytę u ginekologa mam na 3 czerwca , zrobiłam dwa testy pozytywnie , jutro odbieram wyniki bety w poniedziałek mam do zrobienia następne ! jestem podobno w 4-5tc byłam u ginekologa na prywatnie ponieważ mam złe wyniki moczu i nadciśnienie kazał do wizyty nie brać żadnych tabletek i czekać :/ a na badaniu nic nie widział bo stwierdził że za wcześnie ...
wykończe sięę chybaaa... :) :)
 
reklama
Do góry