reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2010' rozpoczęty przez Lila001, 5 Marzec 2010.

1. Lila001

Lila001 Gość

W zwiazku z tym ze juz nie dlugo zaczna sie nasze pierwsze wizyty u lekarza tworze ten temat:-D Tu bedziemy mogly podzielic sie naszymi odczuciami, obawami i napisac co nowego slychac u naszych fasolek:-) no i z czasem oczywiscie wkleic zdjecia z usg naszych maluszkow:-D:-D:-D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 Maj 2010
  2. kremofka

kremofka listopadowa mama

ja już byłam u lekarza, jak narzazie wszystko ok, fasolka się usadowiła w odpowiednim miejscu :tak:

3. reklama
  4. Tusia.

Tusia. Gość

Kremowko super a masz fotkę? widac juz było zarodek czy pęcherzyk na razie.?

5. kremofka

narazie pęcherzyk, mam przyjść za 2 tygodnie

6. paulinka109

paulinka109 Fanka BB :)

Witam wszystkich! :) Ja też byłam już u lekarza i juz było widać maleńką fasoleczkę! Pani dr powiedziała, że maleństwo udadowiło się idealnie wręcz pordęcznikowo :))) Popłakałam się ze szczęścia :) Też mam przyjść za 2 tygodnie już będzie biło serduszko.

7. Lila001

Lila001 Gość

Gratuluje wam dziewczyny jak mam nadzieje ze jak pojde we wtorek to tez wszystko bedzie w porzadku

8. Tusia.

Tusia. Gość

9. paulinka109

paulinka109 Fanka BB :)

Lila001 - na pewno wszystko będzie dobrze :) Trzymam kciuki!!!

IMGP1895..jpg

Chyba nie widać za dobrze, ale gwarantuję że w najjaśniejszym miejscu na usg jest moje Maleństwo :)))) Chyba jak kliknie się z zdjęcie to się powiększy i widać dobrze.

Ostatnia edycja: 6 Marzec 2010
  10. reklama
  11. kremofka

widać kropeczkę :-D

12. Mysza84

Mysza84 Fanka BB :)

Ja jutro się wybieram do ginka...mam nadzieję że uda mi się do niego zapisać.

Udało się zapisać na środę na 10.30 :-) proszę o kciukasy żeby wszystko było ok ;-)

Ostatnia edycja: 8 Marzec 2010

Poleć forum